Osmá Bartonička 2020

Takže poosmé, termín 19 - 21. června 2020.
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,675
    Dobrý večer, zdravíme do Liberce. Tak abyste byli v obraze, máme lešení na jižní straně domu a celý víkend se zateploval rizolet. Vše je ve dřevě. Manžel strávil víkend na lešení a já v lese. Konečně máme houbové žně.
    Moc nás těší Váš zájem a rádi si Vás poznamenáme do kalendáře na termín 19. - 21. červen 2020. Zálohu budeme řešit na začátku února.
    Mějte se hezky.

Bartoničkovi
    Flaubert
  • AnastasieAnastasie Komentářů: 26
    Tak jupí. Chvilku jsem se tu neukázala, protože jsem dělala jeden kurz a do toho se zase na plno pustila do své knížky. Nápady se sypou a dokonce už i nápady na druhé pokračování. No nevím, možná jsem blázen, možná ne, možná to bude propadák a možná ne. Usmyslela jsem si, že to zkusím vydat, chci aby měla má prvnicka podobu a tvar. Aby byla hmatatelná. Našla jsem stránky, kde to není tak na ránu, ale bude to mít to, co je třeba. Investuji do toho peníze a uvidíme. Když se prodá, tak přidám. To je to nejmenší. Jaj, já se rozjela a ono tu jde vlastně o sraz. No prostě, píšu do kalendáře, měly by jsme být dvě, ještě nevím, ale chci jet. Tak se mějte
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,675
    Fajn, budeme počítat se dvěma dalšími. :D Zatím je to všechno samozřejmě předběžné, nikdo nevíme, co bude příští červen. S Bartoníčkovými to budu definitivně řešit v únoru, důležité, že už s námi počítají na určitý termín. Zatím tedy 3x willi, 2x Anastasie, 2x my, Markétka, Lucka, Mirek.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.