Plkám, plkáš, plkáme.

1333436383959

Komentáře

• ZdenekJasekZdenekJasek Komentářů: 80
    Tady to poslední dobou nějak usnulo až umřelo. Raději testuju, jestli forum vůbec funguje ;)
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Funguje, funguje :-) jen já jsem teď 14 dní totálně zasekaný (finišuji s rytinou). Ale už se těším až si přečtu pokračování Krutého rozptýlení...poslední část na mě čeká ve složce, ale ne a ne se k tomu dostat.
    Stejně tak mi roste vedle postele hromádka knih k přečtení :-) Zkrátka občas jsou termíny smrtící :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,767
    Já už taky dopisuju konec našeho Radka... A bude další a další, alespoň doufám.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 508
    Jo, občas se tu kolečka zastaví a je třeba to trochu postrčit, aby nezarezla. Já jsem taky zasekanej prací, ale nakukuju sem skoro každý den. Občas smažu a přepíšu kousek povídky na prázdninový workshop...
    No, teď mě zrovna napadla další úprava :O)
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Já jsem se pro změnu zasekla s povídkou do workshopu, zůstala chudák zatím bez konce, protože jsem měla vražedné pracovní nasazení. :D Ale znáte to, my se na fórum vracíme ve vlnách. ;)
    Ano, tady je chvíli mrtvo a za čas se sem hrnou nové příspěvky...
    Takže u mne je to takové střídavé. Zjistil jsem, že jsem si toho hodně rozepsal, tak zkouším alespoň s něčím hnout, když je chvíle. takže dojíždím Radka, trochu interesantní konec. Kromě toho taky podle nálady pokračuji s dalšími dílky, co se workshopu týká, který jsem sám vyhlásil, už nosím v hlavě třetí verzi a konstatuji, že jsem si sám na sebe upletl pěkný bič... A to nechci zanedbávat San Felipe a Santiaga a ostatní hrdiny, uložené na USB disku...
    Flaubert
    Radek už je ve finále a potom jdu do workshopového dílka!
    Flaubert
    Tak to jsem moc zvědavá, co s Radkem provedeš, protože jsme z toho udělali pompézní chaos. :D A na workshopové dílko se taky těším, já se nějak zasekla a nemůžu se k tomu dostat. Ale to přijde, jednou. :D
    Pompézní chaos, to je nádherný termín... :) Neboj, pokračuji , kdyby bylo víc času, tak už to dopíšu, ale není...
    S workshopem jsem se taky zaseknul, nápad by byl, ještě kdyby ho chtěl někdo přetavit do slov... :'(
    Flaubert
    Nebreč, Jerry....
    Já to už měl napsaný, ale s odstupem času jsem si to seškrtal tak, že z toho vlastně nemám nic. :D
    Já nebrečím, jen mi to přišlo líto, že jsem si sám vymyslel tohle téma a nakonec se nemůžu odpíchnout... >:) Doufám že v teplých krajinách mi to bude myslet líp... B)
    Flaubert
    Já jsem prosincovej, já mám radši chládek. Mě to ve vedru nemyslí vůbec. Asi bych tu povídku měl rychle nějak zeditovat, protože jak se rozjedou vedra, už to neudělám...
    Jestli tomu správně rozumím, míříš na dovolenou. Tak ať vyjde podle přání!
    P.S. To téma jsi tedy opravdu vymyslel - několikrát jsem to chtěl vzdát :D
    upraveno 24. červen 2016
    Willi, dobře tomu rozumíš, zase budou korály a rybičky... B)
    Víš, já myslel, že to bude docela jednoduché a výživné téma. A když nad tím začínám přemýšlet, nějak ztrácím vrozený optimismus... :(
    Flaubert
    No, dobře. Rybičky, korály... Třeba tam opravdu najdeš inspiraci. U mně je to tak, že obvykle přijde zrovna když dělám něco jiného. Díky tomu si ale nemůžu udělat poznámky a když se k nim dostanu, už si obvykle nevzpomenu, proč mě to tak zaujalo. Takže z toho není zase nic.
    To jsem tedy zvědav, co nám z toho vyleze. Jeden příspěvek tam už je...
    Dnes je opravdu horko = dnes to nedopíšu.
    :s
  • ZdenekJasekZdenekJasek Komentářů: 80
    Taky v horku moc psát neumím. Ikdyž vetšinu svých věcí jsem teda napsal v létě. Ale ne přes den, ale až pozdě v noci :lol:
    jo, jo... vedro a psaní ani u mě nejde příliš dohromady :-) jsme teď u moře a říkal jsem si jak to využiju, jak budu datlit do počítače, ale v tom vedru se mozek nějak ryche zavaří :-) Nehledě na to, že ani děti nedají k psaní mnoho prostoru. :-)
    Tak, oznamuji, že jsem dopsal konec k Radkovi, když už se k tomu nikdo nehlásil... Přišlo mi to líto, že by to zůstalo nedodělané, takže je hotovo. I když... Já mám rád trochu otevřené konce, jak je tu už známo. Tak příjemné počtení.
    Flaubert
    upraveno 20. červenec 2016
    ...tak už mám definitivně dopsáno a doautocenzurováno na prázdninový Workshop...
    ...To bude tím, že vedra na chvíli ustoupila.
    A nebo je to tím, že se Jerry rozepsal a nechci zůstávat pozadu.
    :O)
    Tak já mám léto nějak hektické, pár dní dovolené s rodinou a pak dohánění práce a pak vše zase dokola. .-) Teď na 14 dní mizím na dovolenou... takže jak to tak vidím, na foru začnu zase normálně fungovat asi až od září . :-)
    Tak, dobří lidé, přátelé a kamarádi, už jsem uploadoval svoje dílko do workshopu. Posuzujte jej vlídně, nakonec, to víte, my kardiaci si zasloužíme vlídné zacházení... :) Že není úplně normální, na to jste si už ode mne zvykli.
    V každém případě bychom to tu měli zase trochu rozpohybovat, co vy na to?
    Flaubert
    Jo, já jsem pro. Pohyb je potřeba - jen mi na to nějak nezbývá čas.
    No dobře, je to jen výmluva... Ale určitě v tom nejsem sám.
    :D
    Ale příspěveček jsem do workshopu taky nahrál, čímž se mi otevřela cesta přečíst si to, co tam už je. Nechtěl jsem se tím nechat ovlivnit.
    Takže já jdu číst a těším se, že se ještě přidají další psavci!
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Tak dlouho se moří s povídkou do workshopu, až se ucho utrhne :smile:
    Jdu ji také nahrát. Jak to bude s Bartoničkou potvrdím do týdne, ještě nevím, jestli nám vycházejí finance. Ale i kdyby ne, nějak to uděláme :smile:
    Nějak se mi ten workshop vymkl z rukou. Vůbec mi to nepíše a když ano, vyleze ze mě jen hrozná pitomost. Ale mám ještě týden, že? :D

Jinak doufám, že nakonec na tu Bartoničku nepojedu sama. :D
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Tak potvrzuji účast na Bartoničce v počtu dvou lidí :smile:
    Markéta: neboj, taky jsem vymyslel úplnou hovězinu :smiley: ale co jiného se ode mě dá taky čekat :blush:
    Paráda, tak nás nakonec nebude tak málo. ;)

Uf, workshopové dílko dopsáno. Dalo mi zabrat, ale stačilo být jednoho dne trošku v depresi a najednou to šlo samo. Tak doufám, že se to bude dát číst. :D
  • LucieLucie Komentářů: 423
    Jé, mě tak mrzí, že s vámi na Bartoničce nebudu... nafoťte nebo lépe natočte mi něco z toho, jo?
    No jo, hlavní fotografové (Mike a Jerry) tam nebudou, tak se toho bude někdo z nás muset ujmout. Pokud fotky nebudou, pak možná poslouží naše povídky, který tam, doufejme, napíšeme. :)
    Foťák vezmu, když hlava nezapomene...
    Možná by byla jakási minišance, že nakonec dorazíme. Jdu na předoperační vyšetření a když se nějaké výsledky nebudou líbit, nechají mne být. Ale to je jen tak teoretické.
    Flaubert
    Tak se necháme překvapit, Jerry! :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.