Plkám, plkáš, plkáme.

1323335373859

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    upraveno 24. duben 2016
    Tak Miniakademie dokončena. :) Byl to velice inspirativní a skěle ztrávený čas. Tentokrát jsme četli a připomínkovali povídky, které jsme tvořili jako domácí úkol.
    Nyní ještě po připomínkách budeme dolaďovat a pak šup s nimi na forum.
  • LucieLucie Komentářů: 423
    Díky Jerry.
    Doufám, že vám všem tady něco omylem nesmažu... :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,767
    Mirku, jsem vskutku zvědav, povídek není nikdy dost.
    Lucko, ty takové šikovné děvče? My ti věříme... :D
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Tak jsem se přišla taky podívat, jak vypadá nové fórum :smile: líbí se mi moc. Neměla bych tu teda teď správně co pohledávat (včera mi začal svaťák a musím se toho spoustu učit), ale neodolala jsem, po tom, co jsme napsali slohovku z češtiny. Slíbit můžu, že až budu mít po maturitě, uvidíte mě tu častěji - a třeba se mi i poštěstí přijet na Bartoničku, to ukáže čas :smile:
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Slohovka z češtiny byla, doufám, bez problémů! A to víš, že tě tu rádi uvidíme! :)
    Flaubert
    Jediný problém byl nedostat se příliš za minimální hranici 250 slov. Takže vypravování u mě šlo stranou, neumím myslet minimalisticky :smiley: Tak jsem psala rozhovor se zpěvákem o jeho tvorbě...jakožto muzikantovi se mi to psalo dobře :smile:
    o psaní jinak...

• MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Ahoj, všichni, tak jak jste na tom s workshopem? Já našla ztracenou inspiraci, ale už jsem asi zapomněla, jak se píše. :D Mezitím jsem taky místo povídky vymyslela námět na novelu...no prostě moje múza si dělá, co se jí zlíbí. :)
    Jak jsi jinak dopadla u maturity, Míšo? Myslím, že u tebe to byla pohoda, ne? ;)
    Tak mě bohužel květnový workshop nevýjde (spousta práce a kreslení), ale dolaďuji nyní povídky z kurzu a až je budu považovat za doladěné, tak je sem nahraji. :)
    A budu se šetřit na nějaký podzimní workshop. :)
    Tak to ale není problém, prostě posuneme termín workshopu, třeba na 15. srpna, aby se o něm dalo diskutovat na Bartoničce ještě začerstva... :)
    Flaubert
    Tak když si posuneme termín na ten srpen, tak to bych dát mohl :)
  • williwilli Komentářů: 508
    Přiznávám bez mučení, jsem na tom tak nějak podobně. U mně je problém v tom, že si múzy vzaly volno a nějak se asi někde zakecaly, či co... Takže mě by odklad taky pomohl.
    :(
    Dobrá, pánové, odkládáme termín a bude platit 15. srpen. Upřímně, i já mám jen něco v hlavě a konec května bych nestihnul... ;)
    Flaubert
    Já to zkusím dodržet do konce května, protože jsem tvrdohlavá a už vážně potřebuju něco napsat. :) Možná je to tak ale lepší, protože to pak můžeme osobně prodiskutovat na Bartoničce. ;)
    Tvrdohlavá, skvělé! A potřeba něco napsat, ta se občas nezadržitelně objevuje i u mne. Tak dobrá, diskuse na Bartoničce bude plodná... :D
    Flaubert
    Tak se hlásím, že maturitu mám úspěšně za sebou. Štěstíčko se mě drželo jako po celou dobu studia, takže s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Ono to nakonec nebylo tak těžké :smile:

Co se týče workshopu, uvidím, jak se bude chtít. Mám rozděláno spoustu projektů i mimo psaní, takže si asi budu muset vytvořit priority :smiley: Každopádně prázdniny teď budou dlouhé, takže by se čas měl najít :wink:
    o psaní jinak...

Gratuluju, Míšo. Užij si ty dlouhé prázdniny a pomaturitní oraz. :)
    Díky moc :wink: užívat budu, o tom žádná :smiley:
    o psaní jinak...

A co po prázdninách? ;)
    Flaubert
    Vysoká škola. A Praha. To bude něco. A fyzika do toho. Uvidíme, co ze mě nakonec bude :tongue:
    o psaní jinak...

Třeba jaderný fyzik...
    Flaubert
    Tak trochu. Částicová fyzika mě momentálně láká nejvíc :smile:
    o psaní jinak...

Částicová fyzika říkáš? Tak to je pro mě španělská vesnice. :D
    Brrr, tenhle termín mne docela děsí... >:)
    Flaubert
    Když zajedou na Aljašku matematik, fyzik a inženýr, a uvidí tam na skále výt šedého vlka, je rozdíl v jejich hodnocení daného zjištění následující:

- Inženýr z celé události odvodí, že na Aljašce žijí šedí vlci.
    - Fyzik z toho vyvodí, že na Aljašce žije jeden šedý vlk, který vyje na skále.
    - Matematik to vyhodnotí tak, že na Aljašce žije alespoň jeden vlk, šedý nejméně z jedné strany, který alespoň jednou zavyl na něčem, co lze pravděpodobně pokládat za skálu.

Závěr: Částicová fyzika je ještě dobrá, ale už si musíš dávat pozor.

A gratuluju!

:D
    Hezké willi :smiley: Částicová fyzika je krásná...podle toho, co zatím vím. Doufám, že můj názor se nebude příliš měnit, až ji budu podrobněji studovat.
    o psaní jinak...

Ale jo, bude se ti líbit. Aby to bylo dokonalé, ještě si musíš vybrat svou parketu, kde ji budeš chtít uplatnit. Ono to sice i s tebou asi dopadne tak, jako s většinou lidí, že nebudeš pracovat přesně v oboru, který jsi vystudovala, ale v ideálním případě budeš dělat něco, kde svoje studia využiješ. Ale budeš asi sama překvapená, co to bude, až to bude...
    Wow, částicová fyzika... tak to máš můj obdiv. V tomhle jsem absolutně plavala a plavu dodnes. :) A willi má pravdu. Až se za pár let ohlédneš, budeš se divit, jak ses proboha dostala k tomu, co děláš. :D Já vždycky toužila překládat knihy (a taky je psát), ale skončila jsem trochu jinde a jsem za to ráda. Tak přeju šťastnou ruku při výběru. ;)
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Gratulace k maturitě, Míšo :smile:

Za poslední dobu jsem toho sice moc nenapsal, ale mám alespoň příspěvek do workshopu :smile:
    Nakonec mi z toho vzniklo... no, něco... a má to čtyři stránky.
    Dodržel jsem sice zadání, ale dejme tomu, že jsem se k tomu postavil kreativním a nezvyklým způsobem :smiley:
    Tak to nechci zakřiknout... Ale já už mám asi napsanou povídku pro Jerryho prázdninový Workshop!
    Teď to nechám chvilku proležet. Pak to ještě prokvrdlám, obrousím a zcenzuruji, a jestli to celé zase nesmažu, tak budu ready to odeslat :)
    Willi, jsi jednička! >:) Já ten námět pořád nosím jen v hlavě. Máš čas ještě do poloviny srpna ji vyladit.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.