Květnový sraz v Praze

2»

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Miku!!!! Co to čtu? laugh To by teda nešlo. Já jsem klidně pro, aby se to pošouplo, čas si udělám (pokud do toho nevleze něco akutního). Jen v červnu mám někdy státnice a pořád nevím kdy, takže bych brala květen. ;)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,767
    Dobrá, pošoupneme... Ale musíme tedy vymyslet nějaký solidní a všem vyhovující termín.

A co takhle kdybych nadhodil týden před, tedy 16. května? 
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 508
    U mne je to více méně stejné. Stále doufám, že se mi podaří na chvíli uniknout z mé virtuální reality...

A 16. května by to mohlo zatím jít.
    No vida. Tak co, dobří lidé, sejít se Pod zvonečkem už šestnáctého? 

Co na to velitel a administrátor a vůdčí duch? Hodilo by se? A co ostatní?

Obvykle vždycky po srazu, ať už v Praze nebo na Bartoničce, se rozproudí debata tady na fóru, začnou se sem sypat povídky...laugh
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 423
    Tak jo, klidně šestnáctého smile Těším se na vás. 
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Mě 16. vyhovuje :D Takže s tím počítám :)
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Vyhovuje, přijedu také smile
    Dobrá, tedy Ládví, šestnáctého května a Pod Zvonečkem. A ještě od kolika? Abych přijel včas! A šel hned po místenkáchlaugh!
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Přátelé, tak se omlouvám ale z mé strany definitivně odpadá účast. Táta si zlomil haksnu, musím převzít jeho zakázky a do toho se postarat o psa. Pokud se ukážu tak to bude opravdu jen na malý moment, jen vás pozdravit a hned zase pofrčím. Taky se zase na nějakouz dobu odmlčím na fóru protože té práce je prostě moc i na tři, natož na jednoho. 
    Tak to je hodně špatná zpráva... frownfrown

Bez tebe by to asi nebylo ono. Takže nyní jsou tři alternativy. Buď tedy ten původní termín s tím, že to bude bez Mika. S tím ale nesouhlasím...

Nebo termín srazu přesuneme na nějaký termín později, až by to bylo možné i s Mikem. 

A nebo jarní sraz definitivně zrušit s tím, že by se konala v srpnu Bartonička a mohli bychom se ještě jednou sejít Pod zvonečkem někdy na podzim.

Co vy na to, dobří lidé a spoluspisovatelé?
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 508
    Jakožto srazový začátečník se necítím příliš kompetentní do toho mluvit, ale jelikož bych také uvítal účast v plné sestavě, tak jsem pro zrušení aktuálního termínu. Možná se něco naskytne i před Bartoničkou - narychlo, jako kouzlo okamžiku. A když ne, podzim bývá také hezký.

Prázdniny jsou vlastně už za dva měsíce, utíká to jako blázen...

Mikovi držím palce, ať to zvládne a študákům přeju bezproblémové vplutí do předtermínů a zkouškového. Nějak tuším, že jim to asi brzy začne.

V.
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Bez Mika by to nešlo, takže jsem pro přesunutí/zrušení. A podzim to jistí.

Držím pěsti ať to všechno zvládneš, Miku smile
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Je to škoda, ale sraz bez duchovního otce Mika prostě nejde. :-D Miku, fandím ti, však ty se s tím popereš. ;) A Bartonička je za rohem (časově), takže to bez sebe snad i vydržíme..

Jinak tak aspoň můžu strávit další den z mnoha učením se na státnice.. :-D 

Takže tenhle termín skrtneme a buď se domluvime někdy na prázdniny, nebo se sejdeme v srpnu na Bartonicce.

Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.