Prosím o radu

LucieLucie Komentářů: 421
upraveno 16. srpen 2012 v Povídky
Zdravím,

mám takový menší nebo spíše větší tvůrčí problém. Chci psát něco jako deník, ale nechci psát jen pro sebe, jenže když jsem zkoušela někomu předložit svůj text, řekli, že takhle je to nuda. Jednu takovou větší věc už jsem napsala a je to celé psané jako deník... 1. den, 2. den.. a tak dále.. celé je to pravdivé a mám pocit, že ta pravda to zabíjí snad ještě víc než skutečnost, jsem to psala jako deník..

Nemohli byste mi, prosím, někdo poradit, jak celý text překopat, aby obživl? Chtěla bych zachovat to, že je to psané formou deníku, protože to pro celý text má největší význam.

Nebo kdybyste mi mohli doporučit nějaké knihy, kterými bych se mohla inspirovat, byla bych Vám opravdu moc a moc vděčná..

Přeji hodně úspěchů v tvůrčím psaní a aby Vás nezlobily hlavní postavy (mně už se to jednou stalo, ale o tom zas někdy jindy).

Lucie

Komentáře

• Pokud chceš psát o sobě a svém životě, pokud si hodláš nevymýšlet a psát pravdu, pravdu a nic nic než pravdu, tak alespoň obrovsky přeháněj, dělej z komára velblouda a neustále se přesvědčuj o kosmologických následcích svého života. Ono, po pravdě, žádná dobrá kniha by se nikomu přihodit nemohla právě tak, jak je napsaná.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.