Hledám dobrou erotickou literaturu

upraveno 11. červen 2012 v O tvůrčím psaní
To máte tak: Už dlouho bych chtěl, aby postava A (žena) získala něco od postavy B (muž), skrze sex. Prostě se s ním vyspí a pak získá nějaké informace. A nebo se s ním vyspí prostě proto, že on jí slíbí, že když se s ním jakože vyspí, tak ona získá to, co potřebuje. Třeba ledvinu pro svýho psa. Cojávím.

Jenže.

Jenže bych to nechtěl odbýt jenom jedním řádkem, či suchým konstatováním typu: "A pak se s ním vyspala, a za to dostala ledvinu pro svýho psa, jenžto měl pak co žrát."

Chtěl bych to trochu popsat. Nějak tak, co se v tý noci jakože dělo. Aby měl čtenář představu o tom, jak si tu ledvinu zasloužila. Či jak se hlavní hrdina zmocnil své lásky po těch všech peripetiích, kterými jsem ho nechal projít. Ale má to zásadní problém: Já prostě nevím, jak na to!

Nebaví mě popisovat tepající klobásy, co pronikají do měkkého koblížku. Rozechvěné pahorky vášně mě nechávají naprosto netečným. Žhavé kopí lásky vnikající do vlhce žadonící hlubiny rozkoše mě nijak neuspokojí. A pak ty gejzíry vášně, žhavé magma, co pulsuje do její rozvášněné sopky. Copak jsem nějakej geolog?

Na druhou stranu ale zase nechci bejt naprosto expresivní. To bych si zase připadal, že jsem na gynekologii, nebo ... jak se nadává pohlavnímu oddělení pro muže? Venerologie? Chtěl bych to nějak decentní. Ale třeba mušličky jsou už tak profláknutý, že bych je hned zahodil ke skulinkám lásky.

Na druhé straně máme žhavá kopí, k boji připravenou zbraň, jeho (tepající? vztyčené?) mužství a pak bušit, bušit, bušit ... až z toho bude nějaká ta erekce. Erupce, vlastně.

Jelikož jsem naprosto zoufalej a hledám ve vlhké džungli tu správnou jeskyňku ... Kecám!

Prostě a jednoduše: Hledám nějakou inteligentní romantickou knihu, kde by sex dvou postav nebyl popsán explicitně, ale zároveň tak, aby se mi z toho nechtělo zvracet.

A proto vyzývám své čtenáře, a hlavně čtenářky:

Prosím, proberte se svými červenými knihovničkami a doporučte mi nějakou literaturu, kde bych se mohl poučit! Něco, kde se mužný hrabě zmocní hlavní hrdinky tak, že tam nejsou žádná kopí, žádné skulinky, minimum bušení a hlavně: Žádné geologické erupce! A pahorky taky nebrat.

Děkuji vám za jakékoliv tipy, jak se takového erotična zhostit tak, aby to nevyústilo v nějakou geologickou nesmyslárnu. Zemětřesení vášně, třeba.

A hlavně do toho moc nebušte, nebo způspobíte výron žhavého magma z nějaké vysoké (tvrdé a tepající?) sopky.

Díky

Komentáře

 • JitkaJitka Komentářů: 146
  Ahoj,

  fakt velice vtipně podaný dotaz/žádost. Pobavila jsem se u toho, ty "geologu" ;)

  Sama jsem se s tím potýkala. Nemohu ti nabídnout asi žádné opření o literaturu v nějakých knihách, ale pouze svou, aneb způsob, jakým se s tím sama peru.

  Před nedávnem jsem dostala práci pro jeden web, co prodává erotické pomůcky a chtěli někoho, kdo jim bude psát povídky na toto téma. Chtěla jsem to pojmout vkusně a nesnížit se k úrovni, jíž jsi tu popisoval (i když myslím, že slovo mušlička jsem už taky použila). Asi nejhezčí, co jsem k tomu jako synonymum vymyslela bylo: Její truhla s tajemstvím.

  Pro popis pánského ústrojí používám nejčastěji prostě slovo mužství, či přirození.

  Kdybys chtěl nahlédnout, tak tě odkážu asi přímo na jejich stránky, kde to je publikované, konkrétně na povídku Černá labuť: http://www.ruzovyslon.cz/eroticke-povidky/cerna-labut/

  Jinak jsou tam i práce dalších autorů (psané hodně stroze jako běžné erotické povídky), ale kdybys chtěl další mé, tak Hra na schovávanou, Továrna splněných přání a včera jsem tam posílala povídku Podivné setkání, kterou asi brzy publikují.

  Tak snad ti to aspoň trochu pomůže, i když to asi není úplně to, co jsi možná hledal.
 • A co takhle Lady Fuckingham od Oscara Wildea? Četl jsem sice jenom kousek, ale myslím si, že něco bys v tom najít mohl :P
 • SeinsoSeinso Komentářů: 16
  Zkus Bundori od Rownaldové :). Občas tam něco je.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.