Jako dvě kapky

upraveno 18. únor 2012 v Povídky
Dobrý den, prosím o názory :-)

Jako dvě kapky z jednoho pramene přišly jejich duše v jednom okamžiku, na stejné místo a přesto od sebe tak bolestně oddělené. Ona a on, každý z jiného lůna, každá plodem jiného otce. Přesto byly neoddělitelně spojení tím nejsilnějším poutem, které daleko přesahuje hranice pozemského chápání. Dvě spřízněné duše tak blízko sebe, ale nesnesitelně vzdálené jedna druhé. Jako dvě andělská křídla se mávnutím změnila ve dvě oddělené bytosti bolestně toužící se opět spojit v jedinou. Od té doby se hledají, umírají touhou po druhé části sebe sama.
Jednoho dne se opět setkají a spojí v jeden pramen a ona už to ví.

S Láskou a neskonalou vděčností věnuji jediné bytosti, se kterou mi bylo umožněno zažít nepopsatelný cit. Pokouším se neohrabaně tento cit popsat slovy, slovy která mě svazují a brání popsat plně sílu tohoto okamžiku.

Komentáře

• DollyDolly Komentářů: 14
    Jestli je to o lásce dvou cizích lidí, tak mi ty kapky ze stejného pramene nedávají moc smysl. Snad kdyby to bylo o lásce sourozenců, ale to jsi vyloučila v úvodu. Spíš by to měly být dvě kapky, které se vzájemně doplnily a vznikla živá voda nebo tak něco. Láska je krásná věc, ale to andělské křídlo muselo být setsakra ďábelský, nemyslíš?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.