Sraz Jičín? Byl by někdo?

Ahojky všem. Tak máme tu vánoce, volno, možná i nějaká ta inspirace, i když moje myšlenky, jak budu psát o dovolené, zatím to moc nevyšlo. Tak mě napadlo, kolik z vás bydlí nějak rozumně a sešel by se v Jičíně na náměstí v jedné prima příjemné kavárně a povídali by jsme si. Třeba bych i mohla vzít tu svou rozepsanou knížku a mít téma na povídání. Ale nevím, kdo kde jste, zda by to vůbec šlo. Nebo hoďte nápad jiného místa. Bylo by to fajn. Pokud by možnost byla, může se pak nahodit i datum. Prostě něco do silvestra ?

Komentáře

• williwilli Komentářů: 492
    Jičín je daleko... :/ Ale duchem budu s vámi všemi ;)
  • AnastasieAnastasie Komentářů: 47
    Já si říkala, že by to třeba šlo, když je Bartonicka kousek od nás ?. No zatím nikdo nereagoval, takže z toho asi nic nebude. Tak hold až na Bartonicce
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,717
    Víš, my jsme rozcouraní z celé republiky a je dost složité se sejít jednou ročně na Bartoničce. A takhle narychlo už to nemá vůbec šanci. Lidé třeba z Moravy na jedno odpoledne nepřijedou. Takže, jako nápad OK, ale tohle neklapne.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 416
    Já tak možná ještě na svařák někde v Praze :-)
    Já si svařák dávám doma, nějak jsem nastydnul... ;)
    Flaubert
    je mi to jasné, já jen neměla představu, odkud kdo je
  • williwilli Komentářů: 492
    Tak kavárna na popovídání se asi nepovede, ale s tím svařákem doma to vůbec není špatný nápad. Od včera mám hlavu jak pátrací balón. Měl bych se toho zbavit co nejdřív a netahat to do nového roku... ;)
    Willi, to určitě souhlasíme. Já teď tahám v hlavě soutěž a taky jsem z toho celá vedle. Nedám si ale svařák, dám si víno, nebo domácí Baileys ?
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 717
    To jsem to tedy objevila "brzo". :D No já bych na kávičku / svařák / vínko dojela kdykoli, ale jen kdybych se tam nemusela dostávat přes pět hodin a čtyřikrát během cesty přesedat. :D Kdybyste ale někdy někdo měli cestu do Třebíče nebo okolí, dejte vědět!
    Markétko, my pořád trochu plánujeme jednou k vám do Třebíče zavítat, nabízí se hotel U Černého orla, ale uvidíme, plánů by bylo... B)
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 717
    Jé, však přijeďte, provedu vás a ráda vás uvidím. :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.