Blog

Ahoj všichni,
máte někdo konkrétní zkušenost se zakládáním si blogu. Kam nejlépe, aby to někdo četl? Děkuji

Komentáře

• williwilli Komentářů: 501
    No a co třeba sem? Když to bude dobré, třeba to tu přitáhne i další pisálky. Blog je zrovna tak důležitá forma, jako povídka nebo román. Hlavně když je o čem psát ;)
  • ChrisChris Komentářů: 20
    Ahoj, co zkusit blogger.com. Nemám teda osobní zkušenost, ale tak nějak mi to dává smysl. Je to počin googlu, tak si myslím, že by ve svých vyhledávačích mohl mít vyřešené nějaké to indexování klíčových slov atd...
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,748
    Inu, já jsem něco podobného už taky zkoušel, nicméně, brzo jsem toho nechal. Ono to není jen tak, vymýšlet jaksi na povel, pravidelně a aby to bylo čtivé. Ale kdo to umí, všechna čest.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 727
    Já začínala na blogger.com a pak se přesunula na vlastní doménu. Nebo můžeš zkusit https://cs.wix.com/ nebo https://www.tumblr.com/ (ten už ale nemá české rozhraní.) ;)
    Hodíš nám sem pak odkaz, ráda bych se na tvůj blog mrkla. ;)
  • umbabaumbaba Komentářů: 1
    Ahoj Lucko, mám osobní zkušenost s Blog.cz. je tam poměrně široká komunita, takže tvoje články vždycky někdo bude číst. Plus témata týdne, autorský klub, do kterýho se časem můžeš dostat. Pokud ti jde o čtenost zkusil bych to prvně tam. Až budeš mít svoje stálý čtenáře, přesuň stránky někam jinam. Používám třeba free blog od WordPressu (neco.wordpress.com) a jsem spokojenej. Držím palce ?
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Děkuji všem moc za doporučení. :)
    Hola, tak takový prototyp blogu je na světě. Není to hlubokomyslné čtení, nemyslím, že jste cílová skupina mého počinu :D , nicméně budu moc ráda, když na to mrknete a dáte mi nějakou zpětnou vazbu.
    https://acienta.blogspot.com/
    Jů, tak jsem hned nakoukla, díky za odkaz. ;) Máš pravdu, cílovka určitě nejsem, ale i tak jsem si početla a pobavila se. Věřím, že si blog brzy najde své čtenáře a ty nebudeš stíhat psát. :) :)
  • williwilli Komentářů: 501
    Tak jsem taky ťuknul na odkaz, abych uspokojil zvědavost. No, já se sice pobavil, ale téma je to ve skutečnosti příliš vážné. Takže držím palce, aby blog kvetl a aby pátrání po síti vedlo k úspěchu.
    Děkuji, že jste tam nakoukli :) a děkuji za komentáře. Willi, opravdu je to vážné téma? To mě trošku zarazilo... No, doufám, že snad tak vážné není... zatím to není ani o krizi ekonomiky ani o ekologické katastrofě, a vlastně doufám, že to ani není o krizi středního věku. :)
    Já bych to tak vážně taky neviděla. :D
    Psaní blogu je super, jako student jsem byla plná energie i nápadů, měla jsem pár čtenářů a dost mě to bavilo. Teď už tam občas šoupnu jen nějakou tu audioknižní recenzi, tak jsem ráda, že ses do toho pustila. Určitě zase nakouknu. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.