Osmá Bartonička 2020

13»

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,762
    A René, reportáž určitě bude, musíme si udělat nějaké PR... :)
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 124
    Super, @jerrymungo – těším se na to a všechny zdravím! ;)
    Boss
  • AnastasieAnastasie Komentářů: 57
    Tak nahlížím na stránku a určitě to bylo fajn. Já nakonec stejně byla v práci, takže by to bylo úplně na houby. To počasí zrovna nevyšlo, ale určitě to museli být super. Upřímně teď ani nemám čas na psaní, děje se toho moc a do toho mám dost práce s focením. Musím budovat zadní vrátka ☺️. Snad příští rok už budu moci v klidu jet s vámi. Teď se to všechno semlelo, přítel je stále bez práce a u nás je to dost nahnuté. Uvidíme, jen u mě je jasný příklad toho, že opravdu nemůžu plánovat puk roku dopředu. Nevím ani, jak půjdu do práce další týden. Prostě mazec. Tak kdyby bylo i něco k nahlédnutí z víkendu, budu moc ráda :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,762
    Takže, přátelé, nějaké fotky už jsem uložil, tentokrát jich není moc, ono to s tím počasím nebylo tak akorát. A na společném snímku při odjezdu chybí Vojta, který odjel dřív, než nás napadlo, udělat si snímeček. Ale bylo to fajn i tak. To jídlo je z restaurace U medvěda na náměstí ve Vysokém nad Jizerou...
    https://jerrymungo.rajce.idnes.cz/Osma_Bartonicka_2020/
    A když tak pročítám naše povídky z Bartoničky, musím uznat, že jsme dobří... :) Ono napsat něco smysluplného na dost neobvyklé zadání a ještě během 24 hodin, zas není taková legrace. A povedlo se nám to.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.