DOTAZ

MarketMarket Komentářů: 3
Ahoj,
nedávno jsem sem přidala povídku, ale mám strašně hloupý pocit, že jsem něco udělala špatně a chtěla bych ji odsud smazat. Možná se vám to může zdát úsměvné, ale nemohu kvůli tomu spát. Nevíte, co s tím? Jde to vůbec? Když si smažu profil, asi to tu zůstane, že?
Budu vám upřímně vděčná za jakoukoliv odpověď,
Markéta

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 680
    Ahoj, Markét,
    o jakou povídku se jedná? Myslím, že bych měla mít oprávnění ji smáznout. Celý profil určitě mazat nemusíš. :)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,645
    Ano, i já mám tu možnost mazat příspěvky. Klidně ti ji smažeme, pokud si myslíš, že je tak špatná. Ale my si sami svoje dílka nemažeme, jednak pro to, že se zase nebereme až tak moc vážně a pak, přece sem patří i dílka ne právě povedená. Klidně spi, do postele se nemají brát starosti... :)
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,645
    Mimochodem, jestli myslíš povídku inspirovanou románem Stařec a moře, tak ta není vůbec špatná! Jediné, co mne zatahalo za uši, je fakt, že autora soustavně oslovuješ jak HAMINGWAY. To by ti asi Ernest Hemingway vytknul.
    Můžu ti říci, že se tu objevily mnohem horší povídky a dotyčný autor se zhluboka urazil, když jsme mu naznačili, že jako nic moc. A vůbec, napsat dílko, inspirované nějakým slavným románem je skvělý nápad, možná, že na něco podobného jednou vyhlásíme workshop...
    Takže, jestli chceš, smažeme, já to taky můžu udělat, ale klidně spi, byla by to škoda ji zlikvidovat. :)
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.