BARTONIČKA 2017 - plkací vlákno

jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,660
Sice je to asi ještě brzo, ale rozhodl jsem se založit nové vlákno. Ono to uteče a najednou budou prázdniny... :)
Takže, předběžně bych navrhoval opět poslední srpnový víkend.
Do diářů na rok 2017 si poznamenejte 25. - 27. srpna 2017.
Tentokrát se určitě zúčastním! A už můžete klidně psát, jak a jestli se vám to hodí, ať to zkoordinujeme. A začátkem roku bych zase napsal Bartoníčkovým. Letos ta záloha byla placená koncem února, a fakt to uteče.
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«13

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 687
    Paráda, Jerry, se mnou můžete počítat. :)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,660
    Tak už jsme tři. :)
    Flaubert
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    A já slibuji, že se budu všemožně snažit, aby i mně to vyšlo :wink:
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 372
    Já si také píši do kalendáře :-)
    Takže už minimálně pět!
    Začnu tedy tvořit seznam.
    Jerry + 1
    Markétka
    Mášenka s ?
    Mirek H.
    Flaubert
    Bartoníčkovi mi poslali snímek zachumeleného venkovního krbu. Teď by se tam asi tvořilo hůř... :-)
    Flaubert
    Hmm, já myslím, že by to byla paráda... Jen si představte zasněženou krajinu a vy si sedíte u krbu, popíjíte horkou kávu a píšete. Až jsem se zasnila. :D
    Tak asi takhle...
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 468
    Sakra, Jerry! Já potřebuju pracovat 25 hodin denně, ale s takovými fotkami nebudu dělat ani dvě a půl...
    :D
    No to je krása. :) Azuro obloha a bílý sníh... vypadá to idylicky. Někdy musíme udělat i zimní sraz. :D
    Willi, brzdi, s prací to tak nepřeháněj! :-)
    Nicméně, i když je to hezký záběr, nějak bych spíš preferoval léto a plácnout sebou do trávy je mi trochu příjemnější, než uklouznout po náledí...
    Flaubert
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Na mě je to příliš dopředu - poslední dobou zvládám plánovat jen tak týden dopředu :D Ale když to vyjde, ráda zase dorazím :)
    Dobrá, tak uvidíš, zatím s tebou budeme počítat. Já vím, je to zatím moc brzo, ale ono to utíká a já budu po Novém roce zase psát na Bartoničku a měl bych jim asi říci, kolik nás asi bude.
    Flaubert
    Jerry...ale takový svařák, za oknem chumelenice...to taky nezní špatně :-)
    Dobrá, i to je ta romantika, ale já nějak čím jsem starší, tím víc mne štve zima... Nejlíp by pro mne bylo, zalézt někam k medvědovi a prospat zimu... :)
    Flaubert
    Já asi nemám moc co poučovat, zejména potom, v jakém vleku událostí jsem už od září. Ale nedá mi to... Nikam nezalézat! Každá minuta, kterou můžeš strávit něčím příjemným nebo s někým, na kom ti záleží, je důležitá. Nedostaneš zpět ani vteřinu, kterou prospíš, natož půl roku, kdy je zima.
    Z mého úhlu pohledu je svařák lepší volba, byť já bych dal přednost spíš závorovému čaji s medem a citronem.
    Teď jsem si udělal chutě... Jdu si dát vařit vodu...
    :D
    Taky máš pravdu. Carpe diem... Nicméně, taková plískanice, klouzačka, nic veselého. :)
    Doufám, že sám se sebou a srodinou na příští srpen počítáš!
    Flaubert
    Počítám, ale zatím se bráním cokoliv přislíbit. Je to ještě dost daleko. Takže za nás - rádi bychom, ale na jaře budu vědět určitě víc.
    Jasně, já jen kvůli tomu, že se budu někdy po začátku roku znovu ozývat Bartoníčkovým, tak abych věděl přibližný počet. Je mi jasné, že to je dost daleko, já si to letos taky plánoval a pak jsem skončil s dráty v srdci, zatímco jste se veselili a tvořili... :)
    Flaubert
    Takže sepisuji seznam:

Jerry + 1
    Mášenka + ?
    Markétka
    Mirek H.
    willi + 2
    Jíťa ?

Zatím devět a hlaste se další, ať tu pětku řádně oslavíme hojnou účastí.
    Flaubert
    Tak, takhle to dnes vypadalo u Bartoníčkových...
    Flaubert
    No ti jsou teda pořádně zapadaní sněhem! To bych potřebovala, aby mě něco odřízlo od civilizace a mně nezbylo nic jiného než psát. :) :D
    Mně se u té fotky vybaví naducaná, natřepaná duchna v pokoji u babičky, teplo od kamen a hrnek čaje s medem. Vzal bych si něco ke čtení a střídal to s chvílemi koukání z okna... A taky krmítko pro ptáky se mi vybaví...

...tak já jdu zase dělat. To je ta realita všedního dne: místo knihy papírování, na čaj není čas a za oknem místo sněhu déšť a navíc už je pozdě a mlátím hlavou o stůl, jak se mi už chce spát...
    A když si vzpomenu, jak jsem se touhle cestou táhnul loni s taškou a bylo vedro...
    Flaubert
    Mám tady něco pro vás od Bartoničkových!
    PF.jpg 109.5K
    Flaubert
    Tak, vánoce se už derou do dveří, dárečky se tetelí po skříních a maskovaných koutech, kam normálně nikdo nechodí...
    A já pořád nemám hotovo! Ta práce... Ani napsat jsem nic nestihnul - a přitom nápady mám.
    Každý rok je bláznivější, než ten minulý. Ale nějak tuším, že až se to uklidní, tak to bude konec.
    Takže ať žijou vánoce!... Ale tento týden mě do obchodních center nikdo nedostane :D
    Radši se budu dívat na takovéto obrázky a představovat si...
    Je to blázinec, willi. Takový se divím, že už je za okny sníh a ani ne za týden jsou Vánoce, když ještě před týdnem bylo léto. :)
    Já si v rámci zachování relativně normálního psychického stavu občas něco napíšu a je to pro mě relax, takové chvilkové zdrhnutí z reality. Pořídila jsem si úžasnou aplikaci pro iPad - Hanx Writer a je to takový naprosto boží přenosný psací stroj od Toma Hankse. Někdy píšu jen proto, abych si užila toho klapání psacího stroje. Pokud někdo máte nějakou mašinku od Applu, doporučuju. :) Nepíšu přímo příběhy, ale po kouscích si buduju svůj svět, ze kterého už jsem pár povídek napsala. Doufám, že o Vánocích na to bude víc klidu a času. ;)

Krásné Vánoce všem a š'tastný Nový rok plný mistrovských děl. Doufám, že se zase všichni sejdeme v Krkonoších. ;)
    Ono to uteče a je tu srpen a jsme u Bartoničkových...
    Jinak, přátelé, průběžně potvrzujte účast na jubilejním pátém sletu spisovatelů... Už to vidím tak na konec ledna, kdy budu potvrzovat datum, aby nám ho někdo nevyfouknul. Pořád zatím devět spisovatelů?
    Flaubert
    Uteče to, to máš pravdu. U nás se zatím nic nemění, ale co bude v srpnu, když si vzpomenu na ten letošní, to bohužel neodhadnu. Nicméně, když to jen trochu půjde, rádi utečeme od šedé reality všedního dne...
    za mě stále platí :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.