BARTONIČKA 2016 - plkací vlákno

124»

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Já jsem taky něco myslela, ale pak jsem to zapomněla udělat. :D Máte to tu. ;)
  • williwilli Komentářů: 508
    S tím blogem z Bartoničky a fotkami se to pár dní zdrží - bohužel, zatímco jsme byli pryč, v našem okolí přes víkend úřadovala kmotra s kosou, jednoho si vzala, z dalšího tu nechala jen kousek. Dodám určitě obrázky i povídání, počítám s tím, ale bohužel teď to jde trochu stranou.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,767
    Já už jsem myslel, že letošní Bartonička není nikterak dokumentována, hořím nedočkavostí, jaké to tam bylo. Život je prostě už takový, proti tý babizně s kosou jsme bezmocní a kromě darebáků bohužel umírají i fajn lidi.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 508
    No, tak příspěvek do blogu mám hotový, kontakt na Reného ovšem ne. Takže jsem na radu Markéty zkusil kontaktní formulář z jeho stránek. Uvidíme, jestli se mi ozve. Zatím mi automat odpověděl, že tak do týdne... :)
    Pro nedočkavce tedy shrnu obsah blogu do následujícího konstatování: Bylo to výborné, stejně jako loni a koukejte příští rok taky dorazit!
    P.S. Kdyby byl Jerry svolný převzít ode mne pár fotek a opět je někde vyvěsit (...já tyhle technologie nějak nemám nacvičené), tak bych mu je přes Úschovnu večer poslal.
    Willi, samozřejmě, pošli cokoli podle chuti. Já fotografie zase zařadím mezi už zdokumentované minulé Bartoničky a přihodím sem link.
    Flaubert
    Takže, přátelé z Bartoničky, můžete se pokochat svými tvářemi na
    http://jerrymungo.rajce.idnes.cz/pisalci_2016/
    Na stejném místě jsou i fotografie z minulých ročníků, stačí jen v adrese měnit letopočet.
    Flaubert
    Super fotky, díky za ně. Vyšlo nám fakt ukázkové počasí, to se fotí jedna báseň. :)
    René dneska publikoval Williho report z Bartoničky: http://www.renenekuda.cz/bartonicka-2016/. Skvěle se to četlo, Willi, díky! :)
    Taky chválím, dobrý článek, Willi, můžeš psát i do Newsweeku! :)
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.