BARTONIČKA 2016 - plkací vlákno

13

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 733
    Ajaj, nějak nás ubývá.. :( A co Vojta? Ten myslím říkal, že pojede a vezme s sebou přítelkyni.
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Vojtovi jsem psal, tak čekám až se ozve zda účast potvrdí.
  • williwilli Komentářů: 508
    Ano, my s Bartoničkou počítáme. A držíme Jerrymu palce.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,767
    Dobří lidé, hodně si cením toho, že jakýsi duch Bartoničky existuje a sílí. Že to nevzdali i ti ostatní. Bude to fajn a jak říkám, budu v duchu s vámi a napřesrok se těším o to víc. Dokonce jsem měl i takovou šílenou myšlenku, že pokud by mne v sobotu dopoledne pustili, sedli bychom do samohybu a dorazili alespoň na chvíli. Ani nechtějte vědět, co mi na to řekla Vlaďka... >:)
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    No, já vím, co by mi na to řekli doma v podobné situaci. Takže za mne mám docela slušnou představu.
    Ale doufám, že povídku s mihnuvším se psiskem na večerním nádraží, při které nám ztuhne krev v žilách, máš pro nás připravenou...?
    :O))
    Willi, už několikrát jsem si sám pro sebe říkal, že jsem vymyslel šílenost... :) V každém případě po Radkovi mám v hlavě tenhle námět, Vlastně mám tři verze, rozepsané a váhám nad nimi, kterou dodělat. Jestli bude tuhnout krev, nevím, asi budu muset přitvrdit.
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Ahoj kolegové kamarádi,
    potvrzuji účast na Bartoničce v počtu dvou lidí.
    Opravdu se omlouvám za pozdní odpověď a vůbec nepřítomnost na fóru. Jsem teď v jiném životním režimu a ještě si to nedokázal upravit, abych stíhal :smile:
    mám úžasnou partnerku, suprový byt na okraji Třebové a tak nehorázně dobrou práci, že bych z toho až brečel :smiley:
    Protože jsem na škole propadal z "Time managementu pro blbce a jiné mírně pokročilé" (tohle byl rádoby pokus o vtip k odlehčení situace a odvedení pozornosti), neumím si to zatím rozplánovat tak, abych nějak uniknul tomu "vstal, chvíli pracoval, naobědval se, jé-on-už-je-večer-tak-dobrou-noc" režimu. :smiley:
    upraveno 8. srpen 2016
    Vojto, super. :)
    Takže potvrzená účast je:
    Mirek (1x)
    Marketa (1x)
    Jíťa (1x)
    Willi s rodinou (3x)
    Vojta s přítelkyní (2x)

Jak už zaznělo, kdyby přeci jen někdo další měl chuť se zůčastnit, ať neváhá.

Jinak já budu vyrážet z Pardubic někdy lehce po poledni (podle aktuálního plánu) a beru Markétu. V autě tedy mám pak ještě 2-3 volná místa (podle toho jak moc byste se chtěli mačkat). Mám počítat ještě s někým kdo k nám do auta přiskočí?
    Kdybychom se mohli svézt bylo by to super :smile:
    OK Vojto, počítám i s vámi jako s pasažéry. Podrobnosti se pak domluvíme po mailu.
    Já jen pro úplnost připomenu, že my dorazíme o chvíli později - musíme si nejprve vyzvednout mládě z dětského tábora. Pro případ potřeby by na mne měla mít z loňska telefonní číslo Markéta.
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Tak přátelé kamarádi... já nejspíš letos zase nic :disappointed: Nakupilo se toho o prázdninách, nějak nechápu jak, podařilo se mi sehnat brigádu, v pondělí mám zápis na výšce... Budu na vás určitě myslet a těším se, co za krásu vytvoříte :wink:
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Tak to je škoda... letos to bude takové komorní. ;)
    Ahoj všichni, s kterými se potkáme na Bartoničce. Bartoničkovi mi poslali e-mail, takže organizační pokyny přeposílám i vám všem. :)

Krásný den, Markétko,

jelikož se blíží čas Vašeho pobytu u nás, ráda bych Vám napsala pár informací.

Máme zde pro děti jednu novinku, kterou jsme v červenci dostavěli. Jedná se o dětské hřiště pro děti ve věku 3-12 let - vstup na hřiště je u dětí do 6ti let povolený pouze pod trvalým doprovodem a dozorem rodičů :-) Na domeček je vidět i v případě, že budete sedět u domu ve stínu. Foto Vám zasíláme v příloze.

Do myčky nádobí dostanete 3 tablety zdarma. Ostatní si můžete přivézt z domu nebo si je u nás můžete koupit (1 ks za 4,- Kč).

- čas příjezdu: 26.8.2016 po 14:00 hodině (Napište nám prosím, cca v kolik hodin dorazí 1. část Vaší skupiny?)
    - čas odjezdu: 28.8.2016 nejpozději do 13:00 hodin
    - vezměte si s sebou prosím domácí obuv a ručníky
    - při příjezdu budeme vybírat vratnou kauci ve výši 1.000,- Kč/skupina na používání herny a veškerého vybavení objektu, na dětské hřiště, postele, matrace, povlečení, (kuchyně - půllitry, myčka), pálky a míčky na stolní tenis. Pokud bude vše v pořádku, tak Vám kauci na konci pobytu samozřejmě vratíme.

- v ceně není zahrnutý jednorázový poplatek za pronájem grilu a krbu ve výši 250,- Kč/pobyt. V ceně poplatku je umytí roštu + dřevěné třísky na zatopení. Dřevěné uhlí si prosím přivezte vlastní - v krbu je zakázáno topit klasickým dřevem.

- doporučujeme Vám udělat velký nákup než přijedete k nám, a to v Semilech (18 km od nás), je tam Tesco supermarket, Penny (2x), Albert, Lidl. Jinak obchody s potravinami jsou i ve Vysokém nad Jizerou (1,8 km), ale je tady malý sortiment a také je to dražší - ve všední den zavírají v 18:00, v sobotu je do 12:00 a neděle a svátky: zavřeno.
    - doporučujeme Krakonošovu pekárnu - nachází se přímo ve Vysokém nad Jizerou u kostela, prodávají od brzkého rána, velký sortiment (otevřeno pondělí-pátek 6:00-17:00, sobota 6:00-12:00).

- NEDOPORUČUJEME používání navigace - při použití navigace si prodloužíte cestu až o několik kilometrů a cesta bude plná zatáček - popis cesty najdete na našem webu (na konci stránky)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potvrzuji Vám pevnou rezervaci v termínu 26. - 28.8.2016 pro Vaši skupinu.

Opět platí minimální cena za patro víkend: 4.300,- Kč (min. 10 platících osob).

10 dospělých osob x 2 noci x 215,- Kč = 4.300,- Kč (každá další osoba by zaplatila buď 300,- Kč/1 noc nebo 430,- Kč/2 noci)

Ceny jsou konečné a zahrnují ubytování, ložní prádlo, utěrky, pytle na odpad a jejich odvoz (komunální odpad), pobytový poplatek a veškeré energie.

- Záloha: 840,- Kč (zaplacena p. Hanouskem 25.2.2016)
    Minimální doplatek při příjezdu 26.8.2016: 3.460,- Kč

Minimální cena za patro/2 noci je 4.300,- Kč. Kdyby někdo z Vaší skupiny nepřijel, tak by se z celkového doplatku neodčítalo nic.

Napište nám prosím, jak máme připravit pokoje. Například - 1. pokoj 1 dospělá osoba, 1 dítě 7 let. Děkujeme Vám.

-------------------------------------------------------------

V případě dotazů se nebojte zeptat, rádi odpovíme.

Hezký pozdrav z Krkonoš a brzy na viděnou! :-)

Bartoničkovi
    Ahoj, všichni, berete si s sebou nějaké buřty na opíkání? Mohlo by být fajn udělat si oheň, co vy na to? :)
    Jasně, stejně jako loni. :-)
    Takže je to definitivní, tentokrát vás bude sledovat z povzdálí nemocničního lůžka. Budu si to muset vynahradit napřesrok... :(
    Flaubert
    Nu což, Jerry, to se nedá nic dělat. Hlavní je, abys měl zdraví zase pohromadě. Všechno ostatní je až v druhé řadě a my ti budeme držet palce.
    Těžko se mi to píše... letos se na Bartoničku nedostaneme :disappointed:
    Jedna rodina od nás z baráku ztratila bydlení a aby neskončili na ulici, s přítelkyní jsme jim pomohli sehnat nové, zítra a přes víkend budeme ještě zařizovat. V tuto chvíli nám to nevychází jak časově, tak ani z peněžní stránky věci :cry:
    Neberte to prosím jako podraz, museli jsme teď jen přeskládat priority. Domluvíme se ještě, jak bych vám to mohl vynahradit.
    Tak to s nedá nic dělat... My vyrazíme z Prahy zítra kolem 16 hod, vyzvedáváme mrně nejdřív z tábora. Takže dorazíme kolem 18 hodiny. Když tedy s pomocí nedoporučené navigace někde nechytíme kufr :O))
    Tak jsem se před chvílí dostal z nemocnice domů. Vzpomínal jsem na vás a už jsem zaregistroval i povídkové téma. Ale zatím nějak nemám inspiraci, přece jen to byl zásah do srdce a nějak mi to poté nemyslí... :) Ale snad to bude i lepší. Zkusím nějak vymyslet i přímou relaci Liberec-Bartonička. Dík, že jste se sešli alespoň v omezeném počtu a doufám, že příště si to vynahradím. Nakonec, příště bude půlkulaté jubileum a tam bude účast nutná! ;)
    Flaubert
    Jerry, Bartoničkovi tě moc pozdravují a přejí brzké uzdravení. Máme vyřídit, že se na tebe příští rok těší. :) A s naší jubilejní sešlostí příští rok taky počítají. ;)
    Jako obvykle to byla příjemná pohodička, tak se také budu těšit na další ročník. :-)
    Taky se těšíme ne tu příští. Vůbec se nám nechtělo odjet, uteklo to hrozně rychle.
    Tak příště by to chtělo jet rovnou na týden, já bych vůbec nebyla proti. :)
    Nápad to není špatný, ale obávám se, že když se nám daří obtížně sjednotit na jednom víkendu, týden by byl asi neprůstřelný. Už i proto, že nebudeme mít všichni dost volných dnů dovolené.
    Na druhou stranu, když je to kratší, tak je to zase intenzivnější. A to taky není špatné.
    No nic, dílko z Bartoničky jsem odeslal (...ovšem ne do formuláře na G., ale Markétě, protože mi to nějak nešlo), a jdu ušmodrchat nějaký ten příspěveček do Blogu o letošním ročníku.
    Ještě jsem se chtěl zeptat - mám pár fotek. Minule se jich ujal Jerry a vyvěsil je. Uděláme to letos stejně, nebo je budete chtít poslat třeba přes Úschovnu?
    Já vím, nedělám si iluze. :D Ale kdyby to náhodou vyšlo, bylo by to super. :)
    Jinak tvou povídku, Willi, jsem už do Google dokumentů hodila, takže šup všichni číst a komentovat. :) Na bodování se ještě domluvíme, ok? A stihnete to do týdne? ;)
    Na report se budu těšit ;) A co se týče fotek, já jsem klidně pro vyvěšení. ;)
    Market, myslel jsem, že z google doc nahraješ povídky jako jeden svůj příspěvek do složky: Bartonička po čtvrté: výtvory... :-) Ať si mohou zahlasovat i ostatní (a hlavně i okomentovat). A až po hlasování se zveřejní autoři:-) Hlavně pro ty co na Bartoničce nebyli :-)
    A fotky: za mě obé varianty OK.
    Já jsem taky myslel, že to sem bude nějak přeneseno - nakonec, může to být inspirace pro ostatní, aby se příště zúčastnili. A klidně ať hodnotí, však to nějak uneseme :0))
    Já vlastně ani nevím, jak bychom to tam v těch formulářích komentovali. A kdyby hodnocení bylo tady, ale bez samotných povídek, tak by to bylo zase nesrozumitelné pro ostatní.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.