Registrace

upraveno 2. listopad 2011 v Technická sekce
Hezký den,

chtěla jsem se dnes zaregistrovat do fóra a systém mi ukazuje hlášku "CHYBA: Zadejte prosím svoji emailovou adresu." , přestože jsem adresu vyplnila. Kde je chyba?
Díky za odpvěď.

Kateřina

Komentáře

• renenekudarenenekuda Komentářů: 94
    Hmm, to je zvláštní. Zkuste se prosím zaregistrovat znovu a ujistěte se, že je vaše emailová adresa v pořádku. Pokud se registrace nezdaří, pak vás přidám do databáze uživatelů tohoto fóra ručně. ;)
    Boss
  • Dnes jsem to opět zkoušela (a koukám, že už jsem si na to kdysi stěžovala :-)) a opět bez úspěchu. Systém mi hlásí protispamovou ochranu, ale já opravdu nemám v úmyslu spamovat. :-)
    Hmm, podivné – nemáte v počítači nějaký virus, který by zneužíval internetových formulářů?
    Boss
  • Bohužel mám stejný problém...
  • Dobrý večer, mám bohužel stejný problém...
  • Dobrý den, bohužel mám stejný problém...
  • Nevím o něm. Myslím, že mám dobrý antivirový software, který si pravidelně aktualizuji.

Stále mi to hlásí: Access Denied
    This site is protected by the Stop Spammer Registrations Plugin

Můžete mě teda, prosím, zadat do DB ručně. Díky. K.
    Prosím, pošlete mi veškeré nutné údaje k registraci skrze tento kontaktní formulář: http://www.renenekuda.cz/kontakt/

Nastavím Vám heslo, které si budete moci později změnit.

Děkuji a omlouvám se za potíže!
    Boss
  • matamimatami Komentářů: 2
    Hezký den,

děkuji za přidání do DB. Bohužel se ale mohu pouze přihlásit a to je tak vše. Prosím tedy ještě o přidání obvyklých oprávnění pro uživatele Fóra (změna profilu, hesla,...). Zatím mi systém hlásí - "Nemáte dostatečné oprávnění pro přístup na tuto stránku."

Ještě jednou děkuji. Kateřina
    Nyní byste měla mít stejná práva jako každý jiný uživatel tohoto fóra. Jestliže to nebude fungovat, bohužel vám asi jinak nepomůžu. :(
    Boss
  • matamimatami Komentářů: 2
    Díky moc! Zdá se, že už je vše OK.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.