Debatní kroužek

MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
upraveno 23. leden 2015 v Debatní kroužek
  Drazí přátelé a kolegové pisálci, vítejte v debatním kroužku fóra Reného Nekudy. Už dlouho jsem si s touto myšlenkou pohrával, tedy založením debatního kroužku. Jenže co dělat, když jsme všichni rozeseti po naší širé vlasti? Inu, nezbývá nám, než zasednout k imaginárnímu krbu, nalít si trochu imaginárního vína (máme i imaginární whiskey, ale pozor na imaginární kocovinu) a v klidu si podebatovat.

  A čím že se liší tato sekce od těch ostatních? Inu, máme tu sekci pro vkládání vašich děl, stejně tak místo pro rozvíjení nápadů. A nechybí nám ani volný pokec. Tahle část ve své podstatě slučuje všechny a přesto bude v jistém směru unikátní. Bude sloužit pro diskuze, které třeba na první pohled nemusí mít s tvůrčím psaním mnoho společného. Přesto nás taková diskuze může obohatit, může posunout náš příběh zase o kousek dál.

  Pár vět k pravidlům.
 • Vítáni jsou všichni, kdo touží po intelektuálním osvěžení a klidné diskuzi. Naopak, ten, kdo má v úmyslu urážet jiné za jejich názory, ten ať zůstane raději za dveřmi. Respektujte názory jiných, i když s nimi nesouhlasíte.
 • Každý příspěvek, názor či citát je duševním vlastnictvím jeho autora. A jako na celém našem fóru platí, že vydávání cizího díla za své bude tvrdě a nekompromisně potrestáno.
 • Zakládat diskuzní vlákna mohou všichni. Podělte se s námi o své názory, ať už duchovní či světské.
 • Zakázány jsou jakékoli názory, které hanobí rasu, původ či vyznání. Stejně tak nejsou vítány homofobní názory. Tím nezakazujeme o takových věcech diskutovat, ale diskuze musí probíhat v rámci dobrý a slušných mravů. Nezapomínejte, že admin je všemocný vidí všude a moderátoři nikdy nespí :)
  Oheň plápolá, víno příjemně hřeje, tak se pusťme do diskuze :)

  

Komentáře

 • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,785
  Vida, šéfredaktor se tu sice pěkně dlouho neobjevil, nicméně za dobu své nečinnosti vymyslel dobrou věc.laugh

  Bohužel, je půl desáté ráno a gentleman nikdy nepije alkohol před západem slunce, takže večer...
  Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
  Flaubert
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 735
  Výborný nápad, Miku! Nad vínem a u krbu já tlachám ráda. wink Doufám, že se do debaty zapojí i ostatní. Čím víc názorů, tím širší obzory. wink
 • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
  Přátelé, dovolil jsem si přesunout tuto diskuzi do nově založeného vlákna, kde se můžeme problému stupidní povídky věnovat dál. Tohle vlákno chci udržet čisté, je více méně informativní. Diskuze byla přesunuta sem: http://www.forum.renenekuda.cz/forum/debatni-krouzek/stupidni-povidka-zamysleni/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.