Bartonička 2014 - plkací vlákno

13»

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Jerry, spíš po druhé. My tam budem plus mínus na stejno s váma :D Tak zejtra, děcka. Už se na vás moc těším! :D
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    I já se těším! Snad se, Miku, Vojto, Mirku, sejdeme v pohodě v Pardubicích. ;) Zítra, bando. smile
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Tak už jsme okolo půl jedné dorazili domů.

Díky všem zúčastněným, byla to paráda!wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Také už jsem doma, díky bando! cool
    Salmo a Willi, opravdu jste letos na Bartoničce chyběli! Taky jsme na vás vzpomínali. Bylo to príma, i když jsem neobhájil loňské prvenství v literárním workshopu. Ale už jsem to oplakal...crywink

Jinak, počasí nám docela vyšlo, vyšly i fotografie, které jsem tam nadělal a odjeli jsme opět asi o dvě kila těžší... Na Růžku jsme zase poobědvali a vaří tam pořád skvěle.

Prostě, musíte příště! 
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 501
    Tak vítejte zpět - však už jsem zvědavý na fotky a na info o literární bitvě. wink
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Děkuji všem zúčastněným za příjemný a pohodový víkend. Už dlouho jsem podobný neměla.laugh
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Nezbývá než souhlasit, byl to opravdu velice příjemný víkend.

Těším se zase na další sraz. A také až budu opět moci nahlédnout do vzniklých příběhů, tentokrát v klidu domova. smile
    Napsal jsem na facebookový profil Bartoničkovým ještě jedno poděkování a tohle odpověděli:
    Ubytování Bartonička (Krkonoše) okomentoval(a) váš příspěvek. Ubytování Bartonička (Krkonoše) napsal(a): „Dobrý den, děkujeme za Váš krásný vzkaz. Doufáme, že jste všichni dorazili v pořádků domů Budeme se těšit na Vaši další návštěvu! Bartoničkovi“

Flaubert
    Willi, fotky jsou a bitva to byla lítá a nekompromisní. Opět v sobotu odpoledne přilétla kolektivní múza a tvořilo se.laugh

I já se těším na to, až přečtu všechno v klidu. Možná by nebylo marné, jen tak mimo soutěž vyhlásit ještě jedno bodování. Při čtení jsme si to dostatečně nevychutnali.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Vracím se konečně domů, takže i já přidávám své díky za inspirativní, gurmánský a pohodový pobyt. Už se těším na příště. ;)

P.S. S Radkem jsem maličko pohnula, až to bude, dám vědět. ;)
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Teda už přestaňte pořád vychvalovat a hoďte sem vaše soutěžní dílka, ať si užijeme i my ostatní.laugh

A vůbec - kdo to letos vyhrál?
    The world needs more cowboys.
    Príma, prostě se to zase povedlo. Jen ale připomínám, abychom při těch poděkováních nezapomněli taky na Mika, který to všechno začal, zorganizoval, finančně vedl a taky do toho nemálo investoval nejen sil, ale i peněz.

Tak jo, dík!

A pro nezasvěcené: Pohnout s Radkem znamená pokračovat v našem společném příběhu. Jinak to vyznívá trochu zvláštně... laughlaugh

Salmo, byl to boj, vyhrála to Markétka. Sláva vítězům, čest poraženým. Už jsem tu prohru oplakal.laugh
    Flaubert
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    No tak to blahopřeju, Markéto!!!! Super!

Doufám, že si brzo přečtu všechna vaše díla, tak se neostýchejte a šup sem s tím!
    The world needs more cowboys.
    Mike založí vlákno a my to tam šoupneme.

Ale Salmo, chyběla jsi!
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Vlákno založeno, zde: http://www.forum.renenekuda.cz/forum/srazy-souteze-setkani/workshop-bartonicka-2015/#p7694

Upravil jsem hodnosti...Jerry, neboj, na tebe bude vždy vzpomínáno jako na toho prvního, to ti nikdo neupře. A titul jsem ti nechal :D
    Teda musím říct, že téma autorské bitvy zní výživně - mlsně na něj koukám. Těším se, že si počtu a Markétě samozřejmě gratuluji.

Je vidět, že autorský peloton vítězce těsně šlapal na paty, tudíž i ostatní dílka budou určitě také dobrá. Takže sem s nimi!

laugh
    Mike, děkuji, že jsi mi nechal hodnost nafurt, dokonce i slzička ukápla...laughlaugh

Ale říkám si, že ta hvězda se zkříženými plnicími pery by se na náhrobku opravdu vyjímala, pěkně v horní části...laugh

Svoje dílo jsem tam už uložil, fotky dávám dohromady, hodím sem odkaz.
    Flaubert
    Jinak, dobří lidé, oznamuji, že jsou k vidění snímky z letošní Bartoničky, zatím jen ty moje a ta jedna Mikova společná.

Koukněte na

http://jerrymungo.rajce.idnes.cz/pisalci_2014
    Flaubert
    Tak jsem si v klidu přečetl všechno, co jsme stvořili na Bartoničce a musím říci, že jsme všichni dobří...laugh

Ale můj názor je ten, že jakýmsi morálním vítězem je Lucka, i když nedotvořila. Její studie veřejných pražských záchodků a následná debata na Bartoničce, to bylo skoro na Nobelovu cenu za literaturu...laugh
    Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Hezky zdokumentovaný víkend, od obou fotografů cool
    Doufám, že sem přihodí své dílko i Lucka s dětma. Abychom měli vše pohromadě, protože již nyní jsem si rád opět přelouskal co jsme kdo stvořili.smile

Jerry: a kdyby jenom pražských.laughTo budeme koukat, až jednou opravdu výjde průvodce po veřejných WC. laugh
    Taky jsem si to všechno pročetl a líbilo se mi to. Zřejmě také záleží na tom, jestli to člověk čte sám, nebo poslouchá předčítané autorem, anebo to předčítá někdo jiný, než autor sám. Osobně se vždy přimlouvám za tu třetí verzi, pokud se má původce o svém dílku něco dozvědět.

Autor vlastně nečte, ale recituje to, co si myslí že napsal. Když to ale čte někdo jiný, má šanci se dozvědět, co tam vlastně zapomněl napsat a co tam sice napsal, ale nechtěl mít.

Od druhého to totiž vyzní vždy jinak a daleko blíž tomu, jak to přijímají čtenáři.

Mistři pisálkové prominou, ale já bych váhal mezi příspěvkem Jíti a Mirka, kdybych měl hlasovat. Nějak mě oslovili o fous víc, i když všechny povídky jsou hezké.

Ale naštěstí hlasovat nemusím :O)
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Tak nějak překotně a zmateně jsem se tu dala do děkování - bohužel to nejde dát pryč. laughlaugh

Jerry, výrazy jako morální vítěz a Nobelova cena? Ty si ze mne děláš legraci! Však počkejte, až na průvodci po záchodcích vydělám majlant! Jen jestli jsme tady to téma příliš neproflákli a někdo mě nepředběhne... frown

Pokusím se to sem taky vyvěsit.
    Nedělám si legraci, ba nikdy jsem nebyl vážnější!wink Musíš uznat, že tvoje dílo vzbudilo nejvíc polemiky a debat a to se cení nejvíc. A když ne Nobelovu za literaturu, tak třeba Pullitzerovu...

Určitě vyvěs svoje dílo, a hlavně ho dokonči, ať tě můžeme dostatečně vychválit.laugh
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.