Bartonička 2014 - plkací vlákno

2

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Jíťa: Je tam wifi, takže není problém. smile Celkově jsme došli k názoru, že ti tam k životu nic nechybí (toustovač, gril, kávovar, wifi...). laugh
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Tak to je fajn :) Snad toho nebude moc. Nerada bych kazila atmosféru pracovními věcmi. I když je pravda, že tohle je pro nakladatelství Straky na vrbě, takže by to mohlo být i lehce tematické :)

Díky za informaci :)

• LucieLucie Komentářů: 421
    Potvrzuji, že přijedu s Ondřejem i Týnkou + navíc přihlašuji našeho pesana Shaggyho / určitě si dá rád bifteček, Mikeu / smile

Salmo, to je opravdu škoda, že nepřijedete, moc jsem se na vás těšila. Nevím, nevím, kdo nás bude v restauraci na náměstí bavit. frown(

Willi, zbal rodinku a přijeď, ať tě poznáme!

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Luci, neboj, maso povezu syrové, nakládat budu až na místě, takže pro pesánky trochu syrové bašty nechám :D Dag si taky rád pochutná na biftečku :) Je prima, že tam bude mít kamaráda. Copak to je vůbec za pesana? A kolik mu je?

Jíťa: můžeš být v klidu, já si tam taky ber práci. Po večerech budu dodělávat dokumentaci, kterou musím v pondělí odevzdat :)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Tak, a už jsme zase doletěli zpátky, takže Řecko je minulostí a Bartonička budoucností. S Mikem tedy doladíme detaily a začínám se poohlížet po tom, na čem jsme se dohodli.

Jíťo, pomalu si budeme muset domlouvat, jak tě naložíme.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Řekni, v kolik chceš vyjíždět, a já se podle toho nějak zařídím. Ideální místo na nakládaní je parkoviště u Fugnerky, jak se na něj jede z toho kruháče u Plauditu.

• LucieLucie Komentářů: 421
    Mike: Náš pes je borderkolie, asi 3 roky starý, a našel si naši rodinu. S ostatními psy se snese dobře, ale od štěňat se nenechá dlouho otravovat, tak snad to zvládneme. smile

Chceš poslat někam nějaké peníze? Už si nepamatuju, jak jsme platili loni.

Jerry: moc se těším, na tvůj cvičební úbor smile) /budou leginy?/

Když já mám legíny jenom růžové...wink Nicméně, ke cvičení stejně přinutíte maximálně moji ženu, já jedu na Bartoničku tvořit a odpočívat, eventuálně vás zvěčnit při cvičení...

Jíťo, protože jedeme z domova na Jablonec, bylo by asi nejrychlejší tě naložit před odjezdovou halou vlakového nádraží. Dorazila bys tam? Přesný čas ještě dohodneme, zatím počítám tak mezi druhou a třetí.
    Flaubert
    Však v pohodě, nikoho nenutíme. Ono dívat se na spoustu holek (a Mika), jak cvičí, může být také inspirativní :D :D

Jinak dorazit tam nebude problém, i když pojedu stejně z LBC... jsem teď v Praze, pak jedu do Aše, takže na sever pojedu až ráno v den odjezdu a lépe mi to zpravidla jezdí právě do LBC. Ale to nevadí, přizpůsobím se ;)

Lucie: né, o penízky tě stáhnu až na chatě, jako loni :D Border kolie? Dag je australský ovčák, vlastně to jsou vzdálení příbuzní :D 

Lucie, Jíťa: pohled na můj zadek v legínách by vás strašil do konce vašich dnů....:D
    I můj...

Jíťo, domluveno, doladíme dodatečně.
    Flaubert
    Takže přátelé, jen potvrzuji, že Bartoničkovi s námi počítají v pátek od dvou hodin nejdřív. Taky jedna špatná zpráva pro echt kafaře, jejich přístroj na espresso se rozbil, místo toho tam pořídili bosch tassimo. Předběžně jsem objednal balení káv a horké čokolády, kdyby chtěl někdo něco přiobjědnat, dejte vědět. Ceník zde:
    Tassimo Jacobs Caffe Crema classico XL/16ks kávy velikost jedné porce 215ml/ Káva s jemným aroma a obzvláště jemnou pěnou. 100 Kč/16 ks (6,25 Kč/1 porce) 60 Kč/8 ks (7,50 Kč/1 porce) Tassimo Twinings čaj lesní ovoce/16ks čaje velikost jedné porce 200ml/Osvěžující čaj z lesních plodů, šípků, ibišku a dalších. 100 Kč/16 ks (6,25 Kč/1 porce) 60 Kč/8 ks (7,50 Kč/1 porce) Tassimo Carte Noire Voluptoso Colombia/16ks kávy velikost jedné porce 120 ml/ Jemná a aromatická káva vyrobená ze 100% Arabica de Colubie s lehkou pěnou navrh. 100 Kč/16 ks (6,25 Kč/1 porce) 60 Kč/8 ks) (7,50 Kč/1 porce) Tassimo Jacobs Krönung Café Crema/16ks kávy velikost jedné porce 150ml/Káva s plným a intenzivním aroma a především jemnou pěnou. 100 Kč/16 ks (6,25 Kč/1 porce) 60 Kč/8 ks (7,50 Kč/1 porce) Tassimo Jacobs Krönung Capuccino/8 ks kávy, velikost jedné porce 150ml/ Svůdná kombinace intenzivní chutě espressaa jemné mléčné pěny. 110 Kč/8 ks (13,8 Kč/1 porce) 65 Kč/4 ks (16,25 Kč/1 porce) Tassimo Latte Macchiato Karamel /8 ks, velikost jedné porce 290 ml/Kombinace mléka s chutí karamelu, espressa a jemné pěny ve 3 viditelných vrstvách. 120 Kč/8 ks (15 Kč/1 porce) 70 Kč/4 ks (17,5 Kč/1 porce) Tassimo Latte Macchiato Less sweet/8ks, velikost jedné porce 285 ml/ Důmyslná kombinace mléka, espressa a jemné pěny ve třech vrstvách se sníženým obsahem cukru. 115 Kč/8 ks (14,4 Kč/1 porce) 65 Kč/4 ks (16,25 Kč/1 porce) Tassimo Milka Čokoláda/8 ks, velikost jedné porce 225 ml/Lahodný nápoj čokoládové chuti s jemnou vrstvou sametové pěny. Děti jej budou milovat! 100 Kč/8 ks (12,5 Kč/1 porce) 60 Kč/4 ks (15 Kč/1 porce)
    Toť přímo nabídka luxusní kavárny. 
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 501
    Lucie & Mike: Bohužel mi to prostě letos opakovaně nevychází. Ale však já to jednou prolomím... Před rokem jsem pověsil práci v zavedené firmě na hřebík a vrhnul se na volnou nohu a teď sklízím plody. Nelituju, ale taky to má svá mínus. Těžko můžu plánovat něco na delší dobu dopředu.

Takže tak. Těšil jsem se, ale vezmu si z toho to pozitivní - můžu se alespoň těšit na příště. Protože kdybyste mně viděli v legínách, tak nevím, nevím, jestli bych mohl přijet na další setkání.

Budu vám přát prima počasí a jestli se urvu alespoň na chvilku, tak si naposledy zcenzuruju poslední věcičku, kterou jsem napsal na dovolené a dám ji sem na pranýř.

Přeji všem prima zážitky a těším se na jejich materializaci ve fóru!

V.
    Willi: to naprosto chápu, jako jeden osvč druhému, přeju hodně štěstí a pevné nervy :D Já jsem na volné noze tři měsíce, do toho ještě pořád docházím do regulérní práce, protože za mě není náhrada a já se rozhodl, že pro jednou nebudu svině :D :D
    Škoda, willi, taky jsem se na tebe těšil, inteligentních lidí není na Bartoničce nikdy dost.laugh Věnujeme ti tichou vzpomínku...

Takže alespoň nám tu předhoď tu plánovanou povídku.

Můžu se přiznat, že jsem konečně taky něco rozepsal, takovou maličkost, něco malinko jiného, než by se ode mne dalo čekat. Konečně je trochu času, tak pokročím i se svými rozjetými projekty.
    Flaubert
    Budeš nám tam, Willi, chybět. Nová krev je třeba. Tak aspoň pošli povídku, ať ti ji tam můžeme zdrbat. ;)

Jerryho nový výtvor? Hmm. ;)
    Vím, že už dlouho něco slibuji, ale tentokrát už je to opravdu rozepsáno, aby se tu zase něco objevilo.

Fakt jsem nějak literárně zlenivěl a stal se pouze pasivním konzumentem literatury...wink
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 501
    A nemohli byste pak vyvěsit dílka stvořená na Bartoničce někam sem? Když už tam nemůžeme někteří být, tak bychom alespoň mohli nasát trochu atmosféry. Případně si vystřihnout vlastní pokus na dané zadání, alespoň mimo soutěž...
    Já myslím, že to nebude problém, nakonec, díla, která vznikla loni, tady taky někde visí, abychom se jimi mohli kochat na věčné časy...laugh Já na ně už taky znovu koukal a znovu si připomněl tu loňskou pohodu.
    Flaubert
    Udělal jsem si seznam toho, co je potřeba nakoupit a tady předkládám návrh na společný nákup na odsouhlasení, popř. nějaké úpravy.

Sýr (cca 30dk na snídani)

Šunka (40dk na snídani)

Toustový chleba 2X

Chleba

Horčice, kečup

Okurka 3X

Paprika 5ks

Rajčata 10ks

Je to, plus mínus, to, co jsme kupovali i loni. Dále se ze společné kasy platí páteční večeře, tedy buřty a nealko pití. Ceny dodá Jerry :D
    To jsi udělal seznam jen pro Vojtu a co my ostatní...laugh

Jinak se mi to docela líbí, loni byly hody, letos to vypadá podobně.

Pití už je nakoupeno, máme 12 dvoulitrovek kofoly různých příchutí po 15.-, 32 lahví Velkopopovického Kozla za 9.-, pak dvě šestky Mattoni s příchutí po 10.- a tři perlivé Magnezie taky po deseti.

Možná by bylo dobré, jako loni založit papír a dělat si u svého jména čárky - Vezmeš si kofolu, uděláš čárku a zaplatíš 15.-

Špekáčky už jsou v hledáčku, budou asi stejně dobré jako loni, koupíme až ke konci týdne, asi dva na osobu plus něco navíc.
    Flaubert
    Myslím, že hladovět nebudeme. Však minule jsme toho spoustu vezli zase domů. laugh Jednu večeři nám přislíbil Mike (aspoň myslím), druhou dáme špekáčky, na oběd zajdeme na Růžek a pak už zbývají snídaně a svačiny, takže toho zase tolik třeba není. ;) 

Jerry: výběr Kozlíka chválím. :D
    Markétko, v Kauflandu byla akce, tak jsem se tam s důchodci popral o kartony piva...wink

Hladovět nebudeme, loni jsme taky nehladověli a pokud nebude hořet, i na Růžku bude dobře.

Mirku, nechceš vzít s sebou taky manželku, aby se tam moje žena mezi intelektuály nenudila?laugh
    Flaubert
    Ten zbytek nákupu je tajný, tohle je do společné spižírny, jsou to spíše přílohy k hlavnímu jídlu. Co se nealka týče, loni jsme to rozpočítávali, letos bych to udělal stejně. U piv samozřejmě klasika, vezmeš si pivo, uděláš čárku.
    Tak tajný nákup? To jsem zvědavá, co to bude, až to bude, ale jak znám Mika, tak určitě nějaká lahůdka. ;)
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Jerry: kdybych vzal manželku musel bych vzít i děti (2,5 a 4,5  roku a to by nebylo moc klidu. Ti naši raubíři se totiž ani na chvíli nezastaví. smile ) A navíc už má manželka na ten víkend domluvenou návštěvu smile

Třeba Mike nakoupí kynuté knedlíky s tvarohem... laugh

Mirku, on tam je i výběh pro děti, ale je jasné, že tvoje manželka potřebuje chvíli klidu. 
    Flaubert
    Tak dobrá, už se přiblížilo finále a zítra se na Bartoničce sejdeme.

Podle posledních zpráv bych asi mohl skončit v práci dřív a vyrazíme z Liberce nějak po poledni, až naložíme Jíťu. Už to vidím, jak rafinovaně zakufrujeme, takže tam jsme tak okolo druhé.

Lahví máme skoro plný kufr auta, špekáčky budou buď už dnes odpoledne, nebo zítra.

wink
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.