Sraz 31.5.2014 Praha

124»

Komentáře

• williwilli Komentářů: 501
    Takže mě to bohužel nevyjde. Navrbilo se mi toho moc, všechno na stejný víkend a to by nedopadlo dobře. Takže přeju prima seminář a snad se mi zadaří při jiné příležitosti.
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Willi: akce bude probíhat celý den, pro jistotu ti pak pošlu na mě kontakt, kdyby se třeba něco změnilo, ok? :)

A v létě už je v plánu naše tradiční (letos druhým rokem, to je taky tradice) Bartonička 22.-24. srpna, takže ještě budeš mít příležitost :)
  • williwilli Komentářů: 501
    Dík, fakt je, že do přespříštího víkendu je ještě relativně daleko. Ovšem z hlediska toho, co bych potřeboval ještě stihnout dodělat a odevzdat, by se mi hodilo, kdyby byl tak začátek dubna...
       Dneska jsem rozeslal pozvánky. Otevřená část srazu proběhne od tří hodin v restauraci (viz níže).

Tím narážím na problém...v pozvánce jsem sice uvedl restauraci Vyšehradský kandelábr, ale ještě před tím, než jsem si prohlédl jejich nabídku...a přátelé...to je i na můj vkus poněkud mastná hospoda. Takže je tu ještě jedna varianta a to http://www.nakvetnici.cz/ . Je sice trochu z ruky, asi dvacet minut chůze od místa srazu, ale vypadá pěkně, mají velkou zahrádku a více než slušnou nabídku jídel a pití za rozumné ceny. Takže, teď je to na vás. Časy se nijak nemění, pouze místo, kam se budeme přesouvat. Prosím o vaše názory.

Restaurace Na Květnici

Kandelábr
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Mně je sympatičtější Na Květnici, jsem chudý student. laugh Ale nebráním se ničemu. ;) Těším se. smile
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Ano, taky jsem zkonstatoval, že pro chudé spisovatele je Kandelábr poněkud nóbl. Takže i já beru Květnici, dvacet minut pěší chůze neuškodí.

Jen budu muset ještě vypátrat blízkost nějakého dopravního prostředku, nejlépe metra, abych to zase stihnul zpátky.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Taky  beru Na květnici (v době kdy jsem ještě přebýval v Praze jsme tam občas zašli na pivo).  Tak 3 minutky je to na zastávu Palouček (a to je pak 1 zastávka na metro na Pražského povstání) Případně 10  minut pěšky je to na Náměstí bratří Synků (např. jezdí  tram 11  k Muzeu - jede to cca 10 min., odkud je  to pár minut na hlavní nádraží).

Už se těším. smile
      Bezva, že je to takový kousek. Ještě počkám den či dva na reakce ostatních a pak prostě zarezervuju místo. Mají prý venku 300 míst, ale vzhledem k tomu, že počasí je takové nijaké, chci mít rezervu, že si budeme mít kam sednout i uvnitř.
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Pro ještě středoškoláka mi taky bude více vyhovovat příjemná zahrádka Na Květnici smile
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

No, já to vidím tak, že je více méně rozhodnuto nadpoloviční většinou :D Já jsem totiž taky pro Květnici, takže rezervuju....hmmm...patnáct míst, ať máme rezervu.

Čili pro ty, kteří se budou chtít účastnit srazu tak v 15:00 v restauraci Na Květnici 

http://www.nakvetnici.cz/

Na Květnici 700/1A
    140 00 Praha 4

Pokud na mne budete potřeboval telefon, vyžádejte si ho pomocí PM, sem ho psát nechci :D

• renenekudarenenekuda Komentářů: 124
    Nikdy jsem tam nebyl, tak se budu taky těšit! ;)

P. S. Díky, Miku, za zařízení!
    Boss
    Vida, už jsem poznal restauraci Pod zvonečkem, poznám i restauraci Na Květnici! Jméno je mi sympatické, webovky taky, není co řešit. Ano, připojuji se k poděkování Michalovi, něco organizovat není zas až taková legrace - vlastní zkušenost.
    Flaubert
    Tak problém, 31. je tam nějaká akce, bude zavřeno...divný, že to tam nikde nemají napsaný. Takže alternativy? Protože já těch hospůdek v Praze zase tolik neznám.
    Ještě Bašta, nebo Palouček.
    Boss
      Teď mi psali, že bude v provozu zahrádka, ale jen při pěkném počasí...takže nebudeme riskovat a raději zamluvíme něco jiného. Osobně se mi zamlouvá ten Palouček, mají i zahrádku, výběr jídel více než slušný a za rozumné ceny a točí Plzeň nebo kozlíka v láhvi....co vy na to? 

Palouček je OK, je to i v dosahu metra, já bych byl pro. Docela se mi tam líbí i ta nabídka. To ber!

Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Jo klidně vem ten Palouček smile Sice, škodá té Květnice, to bývala pohodová hospůdka, ale aspoň poznám něco nového smile
    Takže definitivně potvrzuju, že sraz se bude konat v restauraci Palouček. Máme zarezarvováno místo pro 12 lidí, takže bude dosti místa pro nás pro všechny.

Žateckých 1091/16
    140 00 Praha 4

Více zde: http://www.restpaloucek.cz/

Skvělé, dobrá práce. 
    Flaubert
  • Ahoj,

chci se omluvit, ale na setkání nakonec nedorazím. Byl jsem požádán, abych v Plzni na Sousedském dnu pomohl s workshopem pro děti. Nemohl jsem odmítnout.

Užijte si to. Doufám, že Vaše postřehy a výtvory zveřejníte i tady na fóru.

Rád tě zas někdy potkám, René.

t.
    No jasně, to je pochopitelné. Tak ať se ti daří a brzy navi! ;)
    Boss
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Nu.. jen jsem zvědavá.. doufám, že se sraz vydařil.. :) Moc mě mrzí, že jsem se nemohla dostavit, ale bohužel, v tuhle chvíli jsem tanečnímu vystoupení musela dát přednost.. věřím ale, že se jistě vydaří má účast na nějaké jiné akci.. Teď na Vás ale budu tlačit.. stylem.. hmm.. "Report, report, report!" smile
      Mno ono se řekne report, report, ale to je těžký takhle shrnout sraz v pár slovech :D Prostě skvělý! :D

Jerry udělal pár fotek, tak je snad brzo někam nahodí. Tady je jedna instagramová od Reného.

Čelem ke kameře zleva: Jerry, já, Lucie, Mirek, Jíťa. Zády pak zleva: Reného fanynka, která si k nám na chvíli přisedla, Markétka a Míša. René fotí a společnou jsme bohužel nestihli pořídit.

Další akce bude 22. - 24. srpna na Bartoničce. Budu zakládat vlákno, kde se bude akce řešit, takže budete včas upozorněni, neboj :D
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84
    Oukej.. :) Alespoň za tu jednu fotku díky.. a.. zakládej, zakládej.. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.