Sraz 31.5.2014 Praha

13

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Dobrý plán, René. Už se  těším.

Já dorazím buď vlakem (nebo autem pokud si se mnou rodinka udělá výlet  do Prahy ke kamarádce.)

Takže pokud pojedu vlakem sraz klidně na hlaváku (ale ani přímo Pražské povstání není problém), navíc pokud pojedu tím autem dorazil bych určitě po vlastní ose přímo na Pražského povstání.

Ale stačí určit  čas a lokalitu a přizpůsobím se  čemukoliv. smile
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 124
    Počítejte prostě s desátou někde v centru Prahy. Místo ještě upřesním. Těším se na Vás! :)
    Boss
  • JitkaJitka Komentářů: 146
    Já vás taky ráda uvidím. Fakt, že sem už moc nestíhám chodit, neznamená, že jsem na vás zapomněla :)
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Jíťa: hleďme, návrat marnotratné dcery laugh Taky tě rádi uvidíme smile
    Mike: To víš, méně si o psaní povídám a víc píšu :D
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Šťastná to žena. laugh My toho o psaní nakecáme hodně, ale v mém případě to s tím psaním trochu vázne. laugh
    I tak by to mohlo být lepší... ale to už nespadá do tématu srazu a neměly bychom to řešit tady v tomto vlákně :D

Doufám, že mi do toho srazu nic nevleze, můžeme vše probrat tam ;)
    Jíťa: toliko k ženám a multitaskingu :-P

• williwilli Komentářů: 501
    René napsal:

"Byl bych rád, kdybyste zkusili napsat něco do projektu Hakuna Matata: http://www.renenekuda.cz/projekt-hakuna-matata/manual/ (rozsah je 3 až 6 normostran)...."

Jelikož mám dlouhé vedení a žádnou diskuzi k tomuto jsem tu nezaznamenal, tak bych se rád zeptal vás ostatních, srazy pisálků již patřičně protřelých, jak s tímto naložit. Instrukce jsem si přelouskal, videa pustil...

Je to opravdu tak, že máme napsat pár stránek v podstatě o čemkoliv a použít tak dvě věty z některého videa?

Zatím mi to termínově úplně nevychází, ale možná by se mi povedlo dorazit. A teď mě trklo, že tam byla tato výzva.

Už jste se tím někdo zabýval? Termín se blíží, inspirace si vzala dlouhodobé neplacené volno, nerad bych tam pak působil jako rušivý element, či byl vykázán za dveře...
    Já se po svém tradičním způsobu tím moc nezabývala a určitě to budu honit na poslední chvíli, jak se znám. :)

Myslím, že by se mělo o těch povídkách pak diskutovat a taky se to bude hodit Renému pro ten projekt. Ale nikdo nikoho za dveře vykazovat nebude, základku už jsme všichni vychodili. :D
    Není se čeho bát. :)

Pozor: Nejde jen o videa, ale hlavně o dotazník pod videem. Stačí vytrhnout něco z kontextu a nechat se tím inspirovat. Výsledný text vůbec nemusí být z Keni a o daném člověku.

Díky a budu se těšit! ;)
    Boss
    Dík za odpověď, ale o ten dotazník jde... Našel jsem tam jen dvě videa s prezentací, dotazník žádný. Tedy nic, co by připomínalo dotazník nebo formulář. Možná jen blbě koukám, ale i v té prezentaci se píše o nějakém formuláři, který by se měl objevit.

A nic. Jako když sázím Sportku.

Takže bych poprosil ještě o jednu nápovědu...
    Dobrá, nápověda: Pod každým videem je modré tlačítko… ;)
    Boss
    Jo tady to je!

Sakryš, jak je možné, že jsem to před tím neviděl... Děkuji za nápovědu, ale takhle to mám i s daňovým přiznáním.

Ještě jsem si to neprošel celé, ale je zajímavé, že zatím všichni z nich mají rádi večer nebo ráno. Což je vlastně stejný bod dne, jen z jedné nebo druhé strany. Ani jednou poledne, kvůli obědu - to by možná odpovídalo naší povaze a životním starostem.

Tak jsem  se konečně taky mrkl na dotazníky... nápověda pomohla. smile Ale jen doufám, že se mi zadaří urvat chvíli času něco sepsat...nemohu to zaručit (jsem trochu ve skluzu s rytinami a ty mají holt přednost). Každopádně ať už s povídkou v ruce nebo bez povídky, na sraz se těším. .-)
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Ahoj, taťka slaví padesátiny a oslavu plánují právě na den srazu.

Přijdu, jen nejpozději ve dvě odpoledne musím odejít embarassed
    Ve dvě musíš odejít nebo ve dvě musíš být v Třebové? Jestli to první, tak to má smysl přijet, nakonec přijdeš jen o to popíjení a ty stejně nepiješ:) Pokud bys musel bejt už ve dvě v Třebové, tak to radši nech bejt a šetři peníze na Bartoničku (psst, bartonička bude, ale nikomu ani muk, jo? :) )
    To první - ve dvě musím odejít, abych stíhal vlak ve třitčtvrtě na tři, pak přijedu v pět a to ta oslava akorát začíná.

Jinak už piju, pár věcí se u mě za ten rok změnilo. Pak povyprávím cool

Ohledně plánu "B" - rozumím, budu mlčet a mlžit jak nejlépe dovedu laugh
  • FabulatorFabulator Komentářů: 24
    No zdá se, že to bude slez lidí, co znám i neznám a jelikož jsem zvědavý na nové tváře a Praha je mi blíže než kdy předtím, tak se rád ukážu. Navíc den předtím se chystám zkouškové zadupat do země. 
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Ahoj, jak jste na tom s domácím úkolem od Reného? Mám obavy, že přijdu na sraz s prázdnou frown
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Přijdeme dva...laugh

On to asi není vyloženě domácí úkol, spíš jen taková prosba, kdo bude chtít. Tady mi to asi nezapálí...cry
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
      Sraz se nám pomalu a jistě blíží. Cca týden před srazem očekávejte soukromou zprávu popř. email s detaily kolem srazu. Také vás prosím o potvrzení účasti, ať vím, komu posílat a komu ne.
    Není to prosba, ale možnost něco se naučit s tím, že když se to povede, tak třeba povídka vyjde v připravované mezinárodní sbírce povídek. Ale samozřejmě se nic neděje, když tuto nabídku nevyužijete. Díky a těším se na vás! ;)
    Boss
    Ahoj,

nepřišla mi žádná odpověď na majl, který jsem ti psala v reakci na to, co jsi mi poslal. Nicméně pokud by to šlo a nic mi do toho nevleze, stále bych se ráda zúčastnila nějaké části mimo oficiální seminář Reného (pokud tedy nějaká taková část bude - tím, že jsi mi nenapsal, tak nevím :) )

Zkrátka bych vás ráda viděla kurz-nekurz ;)

Jíťa =o)
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Potvrzuji svou účast wink už to skoro vypadalo, že bude problém, ale nakonec nahráváme sborové CD kvůli mě až v neděli laugh už se na vás moc těším! Co se týče povídky, zatím nápad nepřišel, ale doufám, že se třeba ještě něco urodí...
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Taky potvrzuji, těším se na vás smile
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Já taky potvrzuji, kdyby nebylo jasnésmile

Jo a musím se pochlubit, múza mi sedla na lep a mám povídku do Reného projektu. Tak, prosím, taky něco vytvořte, ať tam nerozebíráme celé odpoledne jen moje vrcholné dílo smile)
    Také potrvrzuji účast smile
      Prima...jinak, napadlo mě, že bych vytisknul naše společné dílo a že bysme ho zkusili na srazu trochu rozpitvat...upřímně by mě zajímal názor odborníka :D Co vy na to? Vlastně všichni, kdo tam budou se na společném projektu nějak podíleli :)

Jinak bude to asi takhle...ráno a dopoledne je vyhrazené pro aktivní a pozvané členy fóra (však vy víte, o koho jde :D ) Ve stejnou dobu, v jakou budu rozesílat pozvánky, sem vyvěsím místo, kam se přesuneme odpoledne a čas. Čili kdo nedostane pozvánku, popř. nebude mít dopoledne čas může dorazit odpoledne. Je to jediný ústupek, který jsem ochotný udělat. Nerad tu hraju toho zlého, ale bohužel, jinak to nejde.
    I já potvrzuji účast. ;) Co se týče povídky, ráda bych něco sesmolila, tak snad něco vymyslím. Biflování na zkoušky mi vraždí múzu. laugh
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.