Sraz 31.5.2014 Praha

24

Komentáře

• Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Taky bych byl pro celodenní sraz a variantu 2 (tedy nějaká ta moudra z tvůrčího psaní, něco se přiučit, ale zároveň mít potom i možnost posedět u alka a nealka).

Sraz cca na desátou je  úplně v pohodě, odjezd zatím neřeším (do Pardubic to jezdí často a možná navíc manželka s dětmi zakotví na ten víkend u kamarádky, takže pak by to pro mě byl jen přesun v rámci Prahy)
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Mirku, z a do Pardubic ti to jezdí možná častěji než mě do Kralup laugh
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Inu, Bartonička je jasná, ale ten květen by asi moji ženu trochu vyděsil, kurs tvůrčího psaní je přece jen mimo její zájmy. laughAle uvidíme, do května daleko.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Však ty kurzy jsou pro všechny, ne? Určitě ji to bude bavit. wink Takové malé kreativní zablbnutí si občas potřebují všichni. wink
    Inu, uvidíme. Třeba bude ráda, když na celý den někam vypadnu a ona bude mít čas pro sebe...wink
    Flaubert
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    No páni, chvíli se tady neukážu a co se tady neplánuje smile Zní to samozřejmě výborně (ta druhá varianta je vážně lákavá laugh)...

Jak tak koukám do kalendáře, nic tam nevidím, takže pokud se mi podaří přemluvit rodiče, aby mě pustili a příbuzné, aby mě v našem hlavním městě u sebe nechali přespat...tak bych se připojila wink doufám, že tentokrát to vyjde!
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

No my bychom byli moc rádi, abys přijela. Jestli můžeme udělat něco, co by tvoje rodiče přesvědčilo, tak dej vědět, ok? smile
    Jasně, připojuji se, to by bylo fajn, bude nás víc.

Jo, tady se toho plánuje...laugh
    Flaubert
  • Le fille AshLe fille Ash Komentářů: 84

Jerrymungo napsal(a)

Takže celodenní sraz, spojený s lehkým kursem tvůrčího psaní a posezením u alka i nealka s tím, že konec by byl volený tak rozumně, abychom i my ostatní chytili nějaký pohodový spoj domů. Pro mne by to znamenalo odjet z Černého Mostu nejpozději v devět. 

Ámen. To jsme na tom stejně, Jerry.. wink (Big surprise! :D ) No, to nic. Ale jak bylo řečeno.. (Bylo? určitě už bylo.. Jasně, že bylo!) Posezení u alka a nealka propojené s kurzem (Čím dál tím více se mi to začíná líbit!), to je to, co by bylo nejlepší.

Fajn, dobře.. mám takový dojem, že tohle si nenechám ujít.. balet to zvládne. I kdyby byla generálka v sobotu, má smůlu.. já budu spát.. e.. totiž.. psát.. smile So.. allons-y!
    No, jelikož druhej den odjíždím domů, na Moravu, tak se taky budu muset šetřit. Takže ta devátá je tak akorát smile Jinak, už mám dohodnutou dovolenou, takže moje účast je stoprocentní! smile
    Mike: To je také milé.. smile Takový malý literární výlet do Prahy.. wink
    No, já jsem Pražák...tedy, teď Kralupák, ale stejně 75% času trávím v Praze....ale máma má týden na to narozeniny, takže odjíždím slavit smile Nicméně, taková Markétka k nám zavítá až z Třebíče smile Tak to má fakt štreku smile
    Jo takhle! Tak to pak jo.. smile No, je to tu různorodá sešlost, jen co je pravda. ale o to je to zajímavější.. smile
  • lulalula Komentářů: 99
    Pomalu začínám bulet do polštáře… Praha v květnu je pro mě dost nemyslitelná, bohužel… I když bych ráda trumfla Markétu v té štrece, co bych musela ze Slovenska ujít, abych se dostala na sraz… cool

Ale pořádně si to užijte a něco nového se přiučte…wink
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Lepší by bylo Brno, že, Lulo?wink
    The world needs more cowboys.
  • lulalula Komentářů: 99
    Brno je krapet blíž…. cool

Ale stejně, květen má málo dnů na to, abych našla jeden zcela volný…  frown
    Já bych se taky nezlobila, kdyby to bylo Brno, ale na sraz pisálků bych klidně jela až na konec světa. laugh No každopádně nezoufejte, ještě je tu léto a Bartonička. smile
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Ano, vskutku. Bartonička je ještě blížlaughlaughlaughlaughlaugh
    The world needs more cowboys.
    Je to menší nevýhoda, že jsme každý z jiného kouta našich republik laugh mě by taky Brno nevadilo....tak třeba někdy se sejdeme tam smile
    A jinak, nechci nějak rýpat, ale cesta ze Žďáru do Prahy není o moc kratší, než z Třebíče...kiss
    o psaní jinak...

To soutěžíme, kdo to má nejdál?? laugh

Bartonička možná přímou čarou daleko není, ale dostat se tam je trochu oříšek, to je pravda. laugh

Jinak nám nic nebrání, abychom si udělali nějaký minisrázek v Brně. wink
      Přesně tak Markétko...když to někdo zorganizuje, zařídí místo a sežene lidi tak nejsem proti, sám bych se ukázal, kdybych měl volno. Jde o to, že tohle načnul René, organizuju to já, takže mám výsostné právo si zvolit místo smile 
    Však se tomu nebráníme laugh přece nebudeme Reného tahat všude po republice...
    o psaní jinak...

Prostě, zatím to vypadá tak, že konec května v Praze a konec srpna Bartonička. Howgh.laugh
    Flaubert
    Míšo, ty nesleduješ Reného FB, co? smile Ten je každou chvíli v jiným městě laugh

Bartonička je jasná! Nakonec, i ta se bude na srazu řešit smile
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 124
    OK, tak jsem nad tím chvíli uvažoval a…

Začneme v 10:00 a dopoledne se budeme bavit o teorii tvůrčího psaní. Pak půjdeme na oběd do nedaleké pizzerie a odpoledne bychom mohli rozebírat Vaše povídky.

Byl bych rád, kdybyste zkusili napsat něco do projektu Hakuna Matata: http://www.renenekuda.cz/projekt-hakuna-matata/manual/ (rozsah je 3 až 6 normostran). Třeba je zařadím do plánované sbírky. ;)

Povídky bude nutné donést nakopírované v dostatečném množství pro všechny.

Po rozebrání Vašich textů bude následovat alko i nealko večer.

Souhlas? Nesouhlas? Jiné nápady? ;)
    Boss
    To zní jako velice dobrý plán, já souhlasím. Desátá je akorát smile
    Taky myslím, že to zní parádně smile vypadá to, že moje účast je na nejlepší cestě...jenom malý dotaz, jaké lokality jsou v plánu? Chci říct, přednáška asi bude na Literární akademii, ne? Já jen že pro klid rodičů a tety se strýčkem by se hodilo ta místa znát, páč se pak budu vracet do Světic a ta organizace bude muset být perfektní, jestli si nechci způsobit problémy laugh
    o psaní jinak...

Dobrá, to vypadá dobře, ale opravdu se tu nemluví o místu srazu, abych si mohl naplánovat příjezd, odjezd a časový plán cesty po Praze.

Organiozace byly vždycky až dosud perfektní, takže to bude jistě i tentokrát.laugh
    Flaubert
      Jen klid, organizace bude jako vždy...nevím jestli perfektní, ale pokaždé to fungovalo, ne? smile

Jinak, jestli se nemýlím, tak akademie je na pražského povstání, takže sraz bych viděl na hlavním nádraží a pak se můžeme kolektivně přesunout metrem až tam. Čili, jestli akce začne v deset, sraz bych viděl na 9:00-9:30, dle příjezdů vlaků. Jste pro? Jiné návrhy?

Jinak Míšo, jestli to jsou ty Světice za prahou, tak tam ti jezdí spoj S9 z hlavního nádraží. Poslední vlak jede někdy po půlnoci, jinak každou hodinu celej den. Takže s tím nebude problém, jelikož já jedu večer taky z hlaváku.
    Já přijedu autobusem na Čerňák, tak to ještě nějak zkoordinujeme časově, aby to klaplo. Třeba by bylo nejlíp sejít se přiímo na stanici Pražského povstání.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.