Společný příběh - diskuze

1679111214

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
      Jerry, super, to se nám to krásně přiostřuje! smile Dobromyslný medvěd bude velice zajímavý společník smile

Jen detail, ale ve finále to nebude nic hrozného, když je teď Vašek stejně dočasně ze hry. Vašek v hospodě přece říkal, že mobil nechal v kanceláři smile Na druhou stranu, já zase úplně vypustil kytaru, nějak se mi vypařila z hlavy smile 

Tak, kdopak je další? smile
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Tak pánové, to je opravdu výbornýlaugh... uhnulo to k vodám mě úplně neznámým, tak se i nadále svého dílu zříkám... confused

Moc moc se těším na další část, ať už si ji střihne kdokoli z vás.
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Pokud tedy po pokračování nikdo z těch co ještě nepsali, nesáhne do čtvrtečního večera, chopím se pokračování já (i když mám nyní dost práce, tak možná budete  muset  být trpělivý a chvíli si počkat než to sepíšu smile)
  • lulalula Komentářů: 99
    Tak Jerry, to je tedy něco… Pánové, vy dva, mi prosím ještě chvíli namlouvejte, že tohohle řízka jsem z Radka udělala já těmi bolavými zády, ano???surprised

Ale jinak se to děsně dobře čte…wink

Mirku, kdybys nestíhal a nikdo jiný se nepřihlásil, dej vědět, třeba se s tím zkusím poprat já, i když Marseille? Bangui? To je tedy výzva….cool
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,756
    Ano, Lulo, ty za to můžeš, že je z něj takový tvrďák...laugh

Jinak, to Marseille a Bangui, to je jen pro dokreslení, samozřejmě, není povinné pokračovat po téhle cestě, můžeš i jinam, nahozených témat je tu víc. A když flashback, tak flashback.wink

MIke, dobře se to rozjelo, že? Řekl jsem, že přitvrdím a něco vysvětlím. Upřímně řečeno, tenhle díl jsem napsal za půldruhé hodiny, přímo načisto, takže tam jsou nějaké nesrovnalosti, já jsem si jich všiml taky. 

O tom mobilu. Máš pravdu,  to byl kiks. A ještě jsem přidal jednu větu v závěru, abych trochu nahodil další dějovou linku.laughTakže si dovolím to ještě trochu dodatečně poopravit.

Markétko, budeš to mít asi těžké, udělat nějaký výtah z mého fantazijního výtvoru a uložit to v bodech...

Tak a jsem zvědav na Mirka, jak se s tím srovná. Mimochodem, myslím, že jsme zvolili dobré téma, alespoň mně se to psalo velice lehce a nápady přicházely přímo do klávesnice. Musel jsem se brzdit, abych taky někdy skončil, klidně bych psal dál.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 730
    Člověk je dva dny pryč a jak se to tu rozjede. Hned si to jdu přečíst (vypadá to, že konečně dojde na flashback) a pak doplním resty. wink
    Tak jsem si to ještě jednou v klidu přečetl, a pěkně jste s tím Jerry a Miku pohnuli. Nabralo to směr, který jsem původně neočekával. Uvidím, kudy to nyní povedu dál smile

Každopádně platí, že ještě počkám do zítra, zda si pokračování nebude chtít vzít někdo zatím z nezúčastněných.  A pak se  na  to když tak vrhnu  ( a upřesním do kdy  cca  dodám)
    To Mike! Pořád chtěl přitvrdit...laughlaugh

Ale ani já jsem tenhle směr neočekával. O to je to skvělejší, že jsme schopní psát na jakékoli téma. Mohli jsme fakt toho hrdinu mít jako havarovaného cyklistu s odřenými zády...laugh

Asi to opravdu spadne na tebe, jsem zvědav, co vymyslíš a jak to půjde dál. Opravdu, mám pořád fajn pocit z toho, že to je dobře napsáno a psalo se mi to příjemně.

Tak ať tvoje eventuální múza nemá prázdniny, nebo nelítá po jiných spisovatelích...
    Flaubert
    To je pokračování, vážně nervy drásající. smile Pěkně akčně se nám to rozjelo. wink

Přehled je doplněn (i o tu Mikovu předchozí část, kterou jsem jaksi zasklila..embarassed), ale vzala jsem to trochu stručněji. Přece jen těch nových informací byla spousta, takže kdybyste zpozorovali, že jsem něco důležitého vynechala, pište a já doplním. wink
    Markétko, skvělé, ty by ses mohla živit tvorbou výtahů z knih. Opravdu jsi tam napsala všechno podstatné, je vidět, že jsme si vybrali správnou osobu pro evidenci našich nápadů. Šikovná!

Teď se podle toho dá pokračovat jakkoli a kamkoli.
    Flaubert
    A protože se nikdo z dosud nezapojených neozval, potvrzuji, že  další část si tedy beru na starost.

Odhad dodání do konce příštího týdne (kdybych se k tomu dostal dřív, samozřejmě se to tady objeví před termínem)
    Tak dnes jsem si našel chvíli na společný příběh a mám napsáno. Teď jen nechat chvilinku odležet a  pak to sem hodím. .-)
    Paráda, už se těším! laugh Hlavně nás nenapínej dlouho smile
    Neboj, sám se vždy nemohu dočkat pokračování, takže určitě nebudu vložení zbytečně protahovat.wink Odhaduji že  zítra v noci bych mohl nahrát zrevidovanou podobu. smile
    Jú, to zítra v noci snad ani nepůjdeme spát, aby jsme se dočkali...laugh Jsem opravdu zvědav, jak sis poradil s tím, co jsem ti předhodil.
    Flaubert
    Já budu v práci, takže si na to pěkně počkám smile
    Tak jsem to tam nakonec nahrál ještě dnes... abych zbytečně nezdržoval. smile

Sice rozvinutí děje co nahodil Mik a Jerry čeká na dalšího přispěvatele, ale zase jsem si dovolil odhalit něco z temné minulosti našeho hrdiny. To o čem se na začátku mluvilo jen v  náznacích alespoň chytilo konkrétní obrysy.  smile  Přišel mi to jako vhodný okamžik než se dostaneme k jeho "vojenské" minulosti a než se nám ještě  více rozjede akčnější linie.  A aspoň s  jistotou víme, že ne vždy byl náš hrdina  správný chlap do nepohody. smile 

Snad se tedy bude  líbit.smile
    Super pokračování, Mirku. Jsem ráda, že ses k tomu náznaku vrátil a rozvinul ho, přece jen jsme do toho příběhu naházeli spoustu vodítek a byla by škoda je opomenout. wink

Hned jdu doplnit výcuc. laugh
    No vida, tak už tu máme další, lehce nahozené téma a další flashback. Skvělé, MIrku, konečně se taky někdo ujal toho námětu s viaduktem a vlakem. A povedlo se ti to, pořád mám pocit, jako kdyby to psal jeden jediný autor. Dobře jsme se sešli. 

Právě proto, že jsme tam kolektivně nacpali spoustu vodítek, je na každém, jak bude pokračovat a co se mu bude líbit. 

Takže chválím, je to dostatečně drsné a dobře nahozené.

Tak a kdo bude další? Najde se někdo jiný, kdo se ještě nezúčastnil? Upřímně řečeno, asi bych věděl, jak dál i já sám, ale nebudu takový nenasyta... laugh
    Flaubert
    Já se toho teď dobrovolně zříkám, i když nerada. Píšu teď ale novelu (či co z toho bude) a ještě se chystám na ty upíry, takže to nebudu přehánět, ať nevyčerpám múzu. laugh
    Jé, já myslel, že upíry sfoukneš jen tak mezi řečí...

Takže se můžeme těšit na novelu? Neboj, někdy je múza velice vytrvalá!

A dobrá tedy, kdo zkusí pozvednout prapor Společného příběhu? Zkuste si to i vy ostatní, je to něco úplně jiného, než psát klasiku!wink
    Flaubert
    Kéž bych tak uměla "sfoukávat něco mezi řečí". laugh

Těšit se můžete, ale jsem teprve na začátku, takže sem možná hodím spíše jen úryvky. wink

Zatím žádní dobrovolníci? To je škoda, společný příběh je závislost. smile
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Jak to tak čtu...tak skoro přemýšlím, že bych to zkusila smile ale pořád si nejsem jistá...
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Míšo, neváhej, není proč. Není se čeho obávat. smile

Myslím, že všichni budou rádi, když se zapojí další pisálek smile

Takže, bereš si pokračování? smilewink
    Jen do toho, Míšo, máš skvělou příležitost se vyřádit. laugh A vážně budeme jen rádi. wink
  • lulalula Komentářů: 99
    Se nám to tady pořádně rozjelo... laugh

Míšo určitě neváhej, není co skazit. Je to přece jen pro zábavu, není to příští bestseller, nebo tak....

laugh
    Haló, haló... tak  kdo si vezme pokračování? Budeš to ty Míšo nebo někdo  jiný?

Jen tak šťourám, aby nám příběh nezamrzl smile a někdo se  chopil další části...
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    Tak dobrá, zkusím se toho ujmout...smile jelikož jedu na víkend pryč, na turnaj ve frisbee, tak zkusím něco vymyslet do příštího pátku, tedy 28. března laugh
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

Super. smile Jsem zvědav na  další  část, jak to uchopíš a kam  to posuneš. wink
    Míšo, vím, že si s tím poradíš skvěle smile Jen se toho neboj, jde hlavně o zábavu smile
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.