Společný příběh - diskuze

145791014

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Jasně, psát něco takového ve stylu Jacka Reachera by se asi v našich luzích a hájích moc neujalo. Takže taková šikovně namíchaná směs by mohla mít úspěch a zvýšila by chuť v tom pokračovat.

Takže je tu taky výzva pro ostatní, aby se nebáli, ohlásili se a s příběhem pohnuli, nevadí, jak a kam. To jen abychom v tom nebyli sami. Nakonec, o honorář se stejně rozdělíme...wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Tak já teda přebírám štafetu. smile A doufám, že se ostatní neostýchají, to by byla škoda. wink

Termín si dávám do konce týdne, ale určitě to bude dřív. 

Info doplním, začínám na to zapomínat, takže klidně mi osvěžujte paměť. smile

Hmm, myšlenková mapa, to je skvělý nápad. Rozvíjíš ten příběh i dál, nebo si tam doplňuješ jen to, co se stalo? wink
    Príma, jdi do toho. A ostatní třeba strhneme.

Tady je myšlenková mapa opravdu fajn. Je to už počmáraný papír, doplněný šipkami. Vycházím z toho, co jsi napsala a přidávám svoje rozvíjející nápady ke každému bodu. Záleží na tom, jak se mi to ujme a do čeho se příště pustím. Takový způsob se mi docela osvědčil.
    Flaubert
    Na myšlenkových mapách je fajn, že se tam vejde víc verzí a víc myšlenek, než když si to člověk vypisuje dopodrobna do seznamu. Já se ale většinou nechám strhnout a začnu si spíš kreslit, než abych vytvářela mapu. Tak si teď radši dělám poznámky jinýma barvičkama, to na mě funguje. smile

Jinak už mám nápad, jak pokračovat dál, takže to nechám chvíli zrát. smile
  • lulalula Komentářů: 99
    Tak po dlouhé době jsem opět tady… Jak se říká v začínající rodince – Byli jsme nemocní…frown

Navíc, nevím proč, v práci jsem se nemohla přihlásit na fórum. Je legrační, že vládní IP adresu tohle fórum vyhodnotilo jako SPAM(co to asi tak vypovídá o naší vláde???), ale už to jde. cool

Takže, příběh se mi moc líbí a po Markétě bych se přihlásila do pořadí… Nevím, jak to budu stíhat, mezi tím soplíkem a kašlíkem, když onemocněl ještě i můj muž a víte, jaké to je, když jsou nemocní…. laugh

Cizinecké legii rozumím stejně jako Markéta, možno ještě méně, ale něco s tím provedu… wink
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Lulo, vítej zpět smile 

To není tvojí IP adresou, jako spam to tu začalo vyhodnocovat všechny. Akismet, který chrání naše fórum před útoky spamů se nějak zbláznil a rozhodl se, že nepustí nikoho. Naštěstí, většina lidí už byla ve whitelistu, ale někteří ještě ne. Když mi na majl pošleš ip adresy, ze kterých se přihlašuješ, tak tě přidám do výjimky. smile

P.S. Vím, jaké to je, když jsou muži nemocní. laugh
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Já budu  doufat, že se  zapojí ještě někdo. .-) Teď  mě čeká asi pár perných pracovních týdnů, ale až se mi opět trochu uvolní ruce, určitě si vezmu i nějakou další  část ve "druhém" kole.
    Jé, lula je zpátky! Neboj, známe to, když se marodí, já jsem si tím prošel taky, jenže jsem si nemohl dovolit to vyležet. Inu drsní chlapi...

Príma, že se zapojíš, opakuji, je tam několik možností, jak pokračovat a samozřejmě nemusíš se cizineckou legií zabývat. To bylo jen pro to, aby se nějak vysvětlil Mikův seržant a zranění z jakoby války. Těší mne, že se ti to líbí, upřímně řečeno, mně taky. wink A fakt to vypadá, jako kdyby to psal jeden člověk, zajímavé.

A ještě chci poděkovat Markétce, ty body příběhu a charakterizace hlavního hrdiny jsou skvělé! Hodně mi to pomáhá, jak dál.

Flaubert
    Lula je zpět, vítej. smile Bude fajn, když se nás zase zapojí víc. Hrozně mě baví sledovat, jak se ten příběh s každým z nás mění a jak úspěšně uhýbá mé představě. Je to zábavný. smile

Jerry, jsem ráda, že je souhrn užitečný. wink
    Tak, mí drazí, pokračování je konečně na světě. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Osnovu doplním a těším se na další vlaštovku. Kdo se hlásí? smile
      Jak je už zvykem, další kapitola přináší více otázek, než odpovědí. Ale povedla se ti, Markétko, za mě jednička s hvězdičkou smile
    Děkuju, jedničku s hvězdičkou už jsem nedostala hezkých pár let. laugh Jojo, nějak se mi nedaří přijít s něčím víc konkrétním. Ale chtěla jsem, vážně. laugh
    Taky se připájím jen se samou chválou, Markéto… Až se bojím, že jsem se přihlásila po tobě… cry

Ale co, nějak to zprubnu. Doufám, že to zvládnu. Díky, že si mi na konci dala možnost výběru – bylo to od tebe opravdu mooooc hezký… laugh

Tak zkusím tedy další kapitolu já… a zkusím ji zvládnout klasicky do konce týdne (už jsem tu rýmu totiž chytla i já, takže tak trochu umírám)wink
    Lulo, hlavně nám neumírej...alespoň dokud nedokončíš kapitolu laugh laugh A neboj, věřím, že u tebe to bude taky na jedničku s hvězdičkousmile Všichni tu píší na jedničku s hvězdičkou smile
    Jej, Lulo, omlouvám se, já totiž úplně zapomněla, že po mně si další část zamlouváš ty. Já tak nějak počítala s tím, že na to naváže některý z našich chlapáků. wink Ale na výběr určitě máš, buďto jim to přenech nebo si to rozviň po svém. wink
    S potěšením jsem si přečetl další pokračování. Je to hezké, jen těch otázek je stále  víc a víc smile Jsem zvědav s jakými informacemi teď vyrukuje  Lula. smile

Taky jsem si s potěšením přečetl, Markéta to pojala opravdu zajímavě a teď se dá na ten příběh navázat opravdu několikrát. Taky to pokračování musím pochválit, už proto, že to fakt není žádná legrace, pokračovat, přizpůsobit se a vymyslet smyslupné a zajímavé pokračování. Je to i docela zajímavý trénink pro vlastní tvorbu, že?

Doufám, že nám tohle hraní vydrží co nejdéle.wink

Lulo, běž do toho! cool
    Flaubert
    Díky všem za povzbudivá slova, trochu jsem se bála, že jsem ten příběh zakončila moc "neotevřeně". wink

Jinak přesně jak píše Jerry, sranda to rozhodně není, ale aspoň potrápíme múzy a procvičíme sebedisciplínu. Člověk by s tím nadělal psí kusy, kdyby věděl, že to píše jen pro sebe, a ne s  ostatními. laugh
    Ani nevím jak a pokračování je na světě. Bylo to vážně moc legrační. Včera ráno bylo jedno a dneska druhé zcela jiné. Ta rýma asi blahodárně působí na inspiraci, nebo je to fakt moc dobrý příběh. Ale prostě se to psalo samo.laugh

Nechám hezky uležet, jako dobrou lahvinku a možná se pokračování dočkáte o něco dřív….(doufám, že se bude líbit)cool
    Tak to se nemůžu dočkat. Už se mnou mlátí zvědavost, jak na to navážeš. wink 

Jinak co se týče té rýmy, obdivuju tě. Vždycky mám hlavu jako v akváriu a ani na film se nemůžu pořádně dívat, natož psát. laugh
    Já si myslím, že to je opravdu dobrý příběh a taky mám za to, že jsme docela disciplinovaní autoři a pomáháme ostatním. To se mi moc líbí, byl to fajn nápad. Je pravda, kdyby to člověk psal sólo, bylo by to něco jiného. Já bych tam třeba připsal čerta...

Lulo, líbit se bude.

A kdo je další?
    Flaubert
    uvidíme, kdy Lula vyvěsí svou část, ale asi bych si to vzal na krk já. Mám chuť udělat v příběhu nějakej zásadní průlom, zdá se mi, že se až nezdravě dlouho plácáme na jednom místě smile
    Jen tvrdě do toho, Miku. Jako muž slova. laugh Už teď jsem zvědavá. laugh
    Miku, zrovna jsi mi ten nápad sebral. Taky jsem měl, až to zase dojde ke mně, v plánu udělat něco překvapivého. Dokonce už to mám vymyšlené a třeba to i použiju. Nemyslím, že bychom nějak viseli na místě, spíš bylo nutné trochu vysvětlit věci, které se tam naznačily. 

Markétko, uděláš zase nové body příběhu? Děláš to dobře, inu šikovné děvče, říkám to pořád.wink
    Flaubert
    Začínám zapomínat, Jerry, takže prosím připomínej. Díky. smile

Jdu na to. smile
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Hezky pokračujete, krásně se mi to čte. Tak až bude volné místečko - někde po sérii Lula, Mike, Jerry - tak bych se mezi vás vměstnala. Taky už jsem natěšená na nějakou akci smile.

V neuvěřitelném předstihu je pokračování na světě a připravené na vaši kritiku…laugh

Něco málo jsem prozradila a nechala otevřené dveře pro Mika a jeho zásadní průlom… (doufám, že jsem ti nezkazila myšlenku…)

Tak kluci, DO TOHO!!! cool

Lucie: už se těším i na tvůj příspěvek... Čím víc lidí, tím je to lepší. Ne nadarmo se tomu přece říká "Kolektivní dílo"wink
    Pokračování je tu, a povedené. smile Líbí se mi, jak každý odkrýváme něco z "Radkova" života - je to fakt napínavý. laugh

Skvěle jsi, klukům nahrála, lulo. smile

A hned jdu doplnit přehled. wink
    Lulo, jsi pěkný rychlík. smile Poračování je opravdu povedené. Čím dál zajímavěji se nám to vyvíjí. smile
    Lulo, paráda! Nemohla si mi nahrát líp, jen co je pravda laugh Jakoby si to úplně říkalo o to, co mám v plánu laugh Takže, další kapitolu si beru já a tradičně do konce týdne, takže to čekejte někdy příští úterý laugh Ne, dělám si legraci, v neděli snad budu mít hotovo, stejně mám pracovní víkend laugh
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.