Společný příběh - diskuze

1246714

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    MarketaR: ...z poza zavřených dveří se ozve tiché mňau a jedno velmi hlasité a výhružné kliknutí závěru pistole...

Cože si to říkala o tvé múze? laugh

image
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 731
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, koťátko v ohrožení!! laugh
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Jejda, a já měl tak nějak pocit, že po tom co Marketa nahodila ty stěžejní body, že si to rovnou vezme. smile Vůbec mě nenapadlo, že se čeká až se někdo přihlásí smile

Ale nakonec, jak tak  koukám, se toho Markéta přeci jen zhostí. Mě se rýsuje, že bych mohl mít snad  volnější příští týden (až dotáhnu do finále pracovní maraton tento týden), takže možná bych se  toho  chopil po Markétě (pokud nebude někdo rychlejší) smile

P.S. až pokračování bude tak bude wink (neděle je úplně nad očekávání),  hlavně že je nyní jasné že v něm někdo pokračuje .-)
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Markéto, bravo!

Mirek: Já jsem se jen musela trochu vykrucovat v naději, že se toho zhostí někdo jiný. Napínali jste mě moc dlouho. laugh

Ale je dobře, že už se někdo hlásí dobrovolně dopředu. wink
    Markétko s tvým dovolením bych ty základní body příběhu, co si napsala, hodil do titulního příspěvku, aby byly na očích i těm, co sem právě zavítali, ok? smile

Jasně, Miku. wink Budu to pravidelně aktualizovat, jak budou přibývat nové části, ať se v tom neztratíme. wink
    Ok...teoreticky by ti měla fungovat možnost editovat i moje příspěvky, takže pokud by sis to chtěla vzít na starost, budu jen rád laugh
    Jde to, takže si to beru na starost. wink
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,761
    Skvělé, že bychom začali tvořit pořadník? Já bych si pak vzal kapitolu, až by se vyčerpalo nadšení ostatních spisovatelů, viděl bych to tak na pátý díl, samozřejmě záleží, kam kolektivně zamíříme. Je to tak zajímavě rozjeto, že by se na to dalo naroubovat leccos, od thrilleru a detektivky až po scifi. 

Takže, Markéto, přeji inspiraci a chuť do díla!wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Takže předběžný a neoficální pořádník je: Markétka - 2. kapitola, Mirek - 3. kapitola, já 4. kapitola a Jerry - 5. kapitola. Ale vše se může změnit.
    Díky, Jerry, vynasnažím se. Musím mít na paměti, že život ubohého nevinného koťátka je v sázce a kruťas Mike mi to nenechá projít jen tak. laugh (Nevěřili byste, jak na mě minule jeho výhružka zabrala - přestala jsem pátrat po múze a v obavách o to krásný chlupatý stvoření jsem dopsala půlku povídky naráz). laugh
    No, pokud na tebe zabírá tohle, to jsme pak zvědav, co se s tebou stane, až uvidíš moje psychedelické inspirativní video s názvem: "Piš, nebo kočička zemře!" To pak napíšeš bestseller za noc laugh
    Někdy to můžeme vyzkoušet. laugh I když nerada vidím, jak kočičky trpí. laugh
    Při natáčení toho videa s živými kočkami nebylo ublíženo žádnému herci ani kameramanovi laugh Protože, na rovinu, kočce nemůžeš ublížit. Já jednu měl a vím to laugh
  • lulalula Komentářů: 99
    Konečně se to tady hezky rozjelo… To se mi líbí, už se nemůžu dočkat, jestli se pokračování bude alespoň trochu podobat tomu, co mi visí doma v šuplíku. Doufám, že a vznikne něco daleko lepší laugh

Všem přihlášením, hlavně tedy Markétce, držím palce a přeju mnoho inspirace cool

(To koťátko přece nemůžete nechat zemřít!!!) cry
    Díky, lulo, a neboj, koťátko vysvobodím z Mikových spárů. laugh
  • Kočky?! Kde?

Mňamlaugh

Jediná možná věc, co jde udělat s kočkou...
    Vida, už je sestaven pořadník, to je príma. Jen se děsím toho, že budu pokračovat po Mikovi, protože ten zajisté nasadí laťku dosti vysoko.wink
    Flaubert
    Tak, pokračování je hotovo. Doufám, že se to dá číst a že jsem tam něco nepokonila. smile Při psaní jsem zjistila, že nejsem schopná psát v minulém čase, že mi to samovolně sklouzává do přítomného, takže kdybyste tam narazili na proměnu časů, napište a já to opravím. wink
  • lulalula Komentářů: 99
    Tak číst se to tedy určitě dá… Oba palečky nahoru. laugh

Moc povedené pokračování, navíc je tomu mému tak podobné, že jsem ráda, že jsem to nakonec zeškratala. Napsala si to líp a já bych se už nevešla do limitu 1000 slov… cool
    Hle pokračování!laugh A dobré!laugh Jen bys tam měla dát do rohu PP-Product placement- propaguješ tam Kozla...laugh A pak, JIřka říká Bohdanovi Bohoušku, ale budiž... JInak ale skvěle pokračováno, zajímavě jsi zamířila, asi, až na mne dojde řada, budu muset vymyslet něco jiného, než jsem si připravoval, protože to jde jinam. A nějaké střídání časů jsem ani nezaznamenal, máš to tam dokonale funkční, takže to neruší.

Bylo by zase fajn, udělat takový výcuc nejhlavnějších bodů, abychom se v tom neztratili. Asi trochu nejapné, radit, ale alespoň trochu bych se zaměřil na jejich syna, toho Péťu, který odešel a má tam stále svůj pokoj. Bylo by zajímavé něco vymyslet okolo něj...

Takže podle toho pořadníku je teď na řadě Mirek. 

Mirkůůůůůůůůůů!!
    Flaubert
    Já Kozla ráda. laugh

S tím Bohouškem - no znáte to, jak se někdy přezdívky zvrtnou. Ani nevíte jak a už vám všichni říkají, jak nechcete. laugh

Jsem ráda, že tam to střídání časů není, musela jsem to po sobě několikrát přepisovat a kontrolovat. Přítomný čas má nade mnou kontrolu. laugh

Výcuc udělám. wink

A na Mirkovo pokračování se těším. wink
    Stručný výtah z děje doplněn. wink
    Vždyť to pořád říkám - šikovné děvče!laugh
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Hezké, hezké. Dráždí mě ty neustálé náznaky a nic konkrétního... Ještě, že jsem zatím mimo pořadí, měla bych tendenci do toho pořádně štípnout.

A právě tyhle náznaky je to správné kořeníčko... laugh Přece se nedá všechno prozradit hned na začátku, když bude ještě spousta kapitol. Jen ať si budoucí čtenář vychutná celé dílo.wink

Za sebe se už těším, až přijdu zase na řadu...cool
    Flaubert
    Jen do toho štípni, Lucko. Já na to neměla odvahu takhle brzo. laugh
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Tak jsem se tu teď  mihl jen na skok, a už se těším až si přečtu pokračování, ale až večer, až děti půjdou spát a já budu  mít na  to klid.

Každopádně počítám s další částí, termín vidím odhadem do příští neděle.
    Znamenitě, to mi dává dost času smile Tak se těšíme.

MarketaR: nádhera, to se musí nechat smile Má to přesně tu dynamiku, kterou očekávám od podobného projektu...tzn. hnulo se to, ale vlastně ani moc ne smile Čtení jedna radost, zatím jste, dámy a pane, nasadili velice vysokou laťku.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.