Společný příběh - diskuze

18910111214»

Komentáře

• LucieLucie Komentářů: 421
    Skvělý pokračování. Pánové, můžete se vyřádit. Já jestli, tak časem, zase až si příběh bude žádat zklidnění po nějaké akcičce. 
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Tak koukám, že pokračování zbylo opravdu asi na Jerryho. Budu se tedy  těšit s čím příjdeš Jerry.

Doufám lidi, že se pak ještě někdo opět přidá, ať to  nevyšumí...
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Neboj, nevyšumí, když tak to dopíšu sám...laughlaugh Ale dobrá, já si to tedy vezmu, pokud mi vážení spoluautoři dají trochu času, abych si to srovnal v hlavě.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Tak jsem měl nějakou inspirativní náladu. Nové pokračování našeho příběhu je na světě, zase jsem se vyřádil a předhodil výzvu svým následovníkům. Teď by bylo fajn to trochu uklidnit, že?wink
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Jerry, paráda! Zase se nám to nějak zamotává, co? Ostřelovač na střeše, to bych do tebe neřekl. Ale když si byl schopnej vyhodit do luftu dodávku v centru Prahy, tak už by mě nic překvapit nemělo :D
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Tak to by mě vážně zajímalo, jak z tohodle nakonec vybruslíte laugh

The world needs more cowboys.
    Salmo, z toho se dá vybruslit úplně jednoduše, najednou se Radek probudí, řekne si, sakra, to byl ale sen a spěchá k píchačkám... laugh

Ale zatím mne to ohromně baví, tam není nutné pokračovat ve všech linkách. Je jasné, že po něm jde jakási záhadná Agentura, potom ruskojazyčná mafie a jakýsi odstřelovač. Jakožto člen cizinecké legie má i svoje možnosti. A ta Nina, to bude opravdu záhadná žena... 

Ještě něco pro znalce: Nezdá se vám, že jsme stvořili českého Jasona Bournea? Pan Ludlum by měl radost.

Miku, já se u toho fakt bavil, napsal jsem to za půldruhé hodiny a inspiroval jsem se tím, když jsme přiletěli z dovolené, právě na tom místě před hotelem Mariott jsme čekali na odvoz. A to místo se mi zdálo hodně odpuzující, už tenkrát jsem si říkal, tady by se mohlo něco stát.

V každém případě jsem nadhodil další pokračování, tak se snažte, chlapci a děvčata, ať v tom nejedu sám. Nakonec, honorář za knihu si přece budeme dělit...laugh
    Flaubert
    Jerry: tys  to rozjel smile, já čekal, že se to trochu zklidní a ono  ne. .-)  Ale čte se to hezky. Teď jen aby se pokračování chopil další autor.
    Tak co lidi,  kdo bude  pokračovat?
    Mirku, je mi líto, pokud jsem ti nějak naboural pokračování. Já chtěl ještě trochu nějaké akce, aby Nina pochopila, že tu nejsme nějaká ořezávátka...laugh A teď už by se to mohlo opravdu zklidnit, aby přišla na řadu i dámská část spisovatelstva, třeba nějaký lehký románek...

Třeba bych i věděl, jak dál, ale nechám to zatím ostatním. Ale zjistil jsem že tenhle žánr mne i jako laughspisovatelelaugh docela baví, trochu nějakého tajemna a konspirace... Třeba se jednou odvážím i do nějakého sólového projektu.
    Flaubert
    Ne, ne Jerry, smile naprosto v pohodě, určitě jsi nic nenaboural smile To je naopak hezké, že je těch možností kudy příběh směřovat tolik. Jen jsem okomentoval, že mě to překvapilo, ta akční rovina, čekal jsem spíš poklidnější pokračování. smile Ale samosebou, volba akčnějšího pokračování není nic špatného smile je to prostě jedna z mnoha cest smile

A četlo se  to hezky jako obvykle. smile
    Máš pravdu, je spousta možností pokračování, klidně nějaké roviny příběhu nechat spát a věnovat se jiným. Já jsem spíš zastáncem trochu akčního pokračování, už proto, že je čtenář napnutý, co se zase stane. Je pravda, že něco podobného asi není úplně reálné, ale píšeme příběh pro pobavení a pro to, abychom se trochu vyřádili...laugh

Já být na místě toho Radka, tak už bych toho upřímně měl plné zuby.
    Flaubert
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Jerry, musím se přiznat, že mne už několikrát napadlo vám do toho vstoupit a udělat právě něco podobně šíleného jak píšeš - Radek se probudí, řekne si, sakra, to byl ale sen a spěchá k píchačkám. laugh

Ale nakonec vždycky zvítězí přirozená lenost a tak vás nechávám akčně řádit dál. Je to už tedy pěkně ujeté, to je pravda, tak produkujte dál laughJá zůstanu jen pozorovatelem.

The world needs more cowboys.
    Salmo, zkus nám do toho vletět a uklidni nás! laugh Takový dámský faktor v literatuře by se nám hodil, že bys nám to trochu uklidnila. Nějakou mírnější mezihru, než se zase začne střílet... smile
    Flaubert
    Koukám Jerry, že jsi se pěkně rozepsal a příběh o "Radkovi" uzavřel :-). I když se spoustou otázek. :-)...Každopádně díky za dotažení. :-) Rád jsme si početl, kudy jsi to nasměroval.
    To víš, vyřádil jsem se a jak je mým nepříjemným zvykem, rád vytvořím dílko s otevřeným koncem. Třeba by se v tom dalo nějak v budoucnu pokračovat. Alespoň každý, kdo to četl se ptal, jak to bude dál, je mrtvý nebo ne, co bude s ostatními postavami. Ideální start něčeho dalšího, bude-li chuť.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.