Společný příběh - diskuze

1810121314

Komentáře

• masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 296
    No, pokusím se laugh vaše důvěra mi dává odvahu, takže se toho zhostím s odhodláním a pokusím se o co nejlepší výsledek wink
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.
    o psaní jinak...

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,759
    Mike má pravdu, uvidíš, že tě to bude docela bavit, vůbec nám nic nezkazíš. Máš tam spoustu možností, jak pokračovat. A kdo to tvrdí, že se nám nerodí bestseller?? To se ještě ukáže, docela si myslím, že to je zatím tak zajímavé, že by to sneslo nějakou publicitu!laugh
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    Tak další část hotová...pokud půjde všechno dobře, zítra se na ni můžete těšit smile
    o psaní jinak...

Tak je tam...není moc dlouhá, ale snažila jsem se, aby neupadla akce laugh
    o psaní jinak...

Jú, Míšo, to se ti povedlo! Opravdu jsi se skvěle zařadila mezi autory a nahodila jsi zase spoustu otázek. Ale je to parádní, přečetl jsem tvoje pokračování jedním dechem. Nějak jsme se shodli v žánru i ve zpracování, je to jako kdyby to fakt psal jeden autor.

Takže moc pěkné, napsala jsi dobré pokračování. Asi bych tam opravil dvě, tři slova, ale myslím, že jsi se žánru opravdu držela.

Takže, co bude dál? Kdo se chopí pokračování? Teď je tu zase tolik možností, co vytvořit, spousta postav, které se dají rozvinout, možnosti akce. Klidně bych pokračoval, ale jak říkám, nebudu nenasytalaugh.

Flaubert
  • Mirek H.Mirek H. Komentářů: 373
    Už jsem se opravdu těšil na novou část a jsem rád, že ses nakonec Míšo zapojila.  Myslím, že ses toho opravdu hezky zhostila.  Zhltl jsem to jako jednohubku. smile

Jen jedna šťouravá poznámka smile Palmovku, alespoň já, nevnímám jako centrum Prahy (když už byla řeč o malém bytě v centru města.) smile

Ale to je jen drobnost. smile

Jinak já zatím určitě s další části počkám (jsem nyní dost vytížen rytinami). Takže jsem zvědav,  kdo si to nyní převezme. smile
    Dobrý! Vidíš, já jsem si toho ani nevšimnul, ten děj mne chytil, že jsem Palmovku jako centrum vůbec nezaregistroval.laugh

A kdo bude další? cool
    Flaubert
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    Teda Míšo, nedá mi to, abych se nepřipojila s pochvalou. Perfektní! Jsi fakt dobrá. Já to říkám pořád laugh
    The world needs more cowboys.
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 731
    Klobouk dolů, Míšo, tohle je výborný pokračování. smile Skoro mi ten náš příběh připomíná filmy o Bourneovi s Mattem Damonem. wink
    Kam se hrabe pan Ludlum se svým Jasonem Bournem!laugh Rozejelo se to parádně.

Ale vezme si někdo další pokračování, když tomu Míša opravdu zvedla laťku?wink
    Flaubert
    Teda takové pochvaly, to si ani nezasloužím laugh je pravda, že centrum města mi nějak nedošlo...ale teď už se holt nedá nic dělat smile

Tak šup někdo další, teď, když jsem se zapojila, se dalšího dílu nemůžu dočkat ještě víc wink
    o psaní jinak...

Centrum Prahy neřeš, třeba to opravdu jednou Palmovka bude...wink

Znám ten pocit, kdy sem šoupnu další část a jsem zvědav, kdo a jak se toho chopí dál.

Copak o to, já bych věděl, co s tím a jak bych asi pokračoval, ale zase nechci být příliš aktivní. Takže, pustí se do díla někdo další, třeba i z nových parťáků? Znovu opakuji, že tu nejde o nějaký hlubokomyslný bestseller, spíš jen taková společná legrace, aby bylo na co vzpomínat, až zestárneme...cool
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Míšo paráda, pokračování je to skvělé. A tak ses toho bála smile

Takže, kdo dál? Nikdo? Já to mám tenhle týden narvaný až k prasknutí, mohl bych až tak příští středu. Pokud se do té doby nikdo nepřihlásí, tak si to vezmu na starost já.
    Souhlasím s Mikem, Míše se pokračování opravdu povedlo.

A jak dál. Myslím si, že teď by tomu dílu slušela nějaká akční scéna, a na ty je Mike jednička. Takže, pokud by ses do toho pustil, bylo by to príma.

Kdyby mne něco třeba v průběhu víkendu napadlo, zkusil bych si kousek střihnout, ale nezaručuju. Já bych to vedl asi trochu jinam, tak abych ti nezkazil inspiraci.wink
    Flaubert
    Já jsem v akčních scénách mizerná, takže to s radostí přenechám někomu povolanějšímu a až se to trochu uklidní (jestli vůbec), tak si vezmu další část. wink
    Jak to, mizerná?wink Jsi šikovná v každém žánru, tak proč bys nebyla v tom akčním? 

Ale neboj, uklidníme to, buď Mike, nebo já. Zase aby to nebyl moc akční thriller... laugh
    Flaubert
    Já ti nevím, Jerry, ale víc mi jde popis nitra než akce. laugh Ale díky, že si myslíš, že jsem šikovná v každém žánru. Jsem potěšena a polichocena. wink

Až bude zase po akci, budu se těšit.  smile
    tak víte co, děcka? Já se do toho pustím. Dokončení očekávejte někdy v půli příštího týdne, ano? laugh Právě mě totiž napadla docela hezká scéna, tak to zkusím splácat smile
    Však jsme si říkali, že je to pokračovaní šité na míru přímo tobě. wink
    Dobrá, Mike je silnější, určitě by mne přepral...laughlaugh

Tak se do toho, chlapče, pusť, jsem zvědav, jestli tvoje pokračování bude takové, na jaké jsem myslel já. A že jsem dnes za volantem vymyslel docela interesantní věc... 

A až to dodáš, uvidíme, jak dál, jestli já uklidním akci, nebo už to bude natolik klidné, že by se do toho pustila Markétka.
    Flaubert
    Tak se na to těším...taky si říkám, jestli bude Mikovo pokračování alespoň podobně tomu, na co jsem myslela já nebo nás všechny něčím překvapí smile
    o psaní jinak...

• lulalula Komentářů: 99
    Tak po delší odmlce, jsem se konečně mohla opět nadechnout…. cry

Míšo: Jedním slovem super… jako šité pro Mikea… cool

Když se mi to v práci příští týden uklidní, snad se opět budu moct přidat…

Řeknu vám, Brusel je hezké město, ale jako instituce mě tenhle týden přivádí k šílenství… yell (Ani Míšin workshop jsem nestihla, a tak jsem se na něj těšila… Ach jo…cry)
    Mike nás zaručeně překvapí...laugh

Tak vida, budou další autoři do společného díla! Lulo, chyběla jsi tu, chápu, že Brusel má přednost...laugh Ale myslím, že si klidně nějakou upíří povídsku můžeš napsat dodatečně a přidat, EU tě omluvila...
    Flaubert
    Mimochodem, paní Jerryová si přečetla další pokračování našeho kolektivního díla a vyjádřila se asi tak, že se nám to daří, ale že jsme ze sympatického Radka udělali docela darebáka...wink
    Flaubert
     No jo, Radek nám trochu zdrsněl smile Z trampa mezinárodní agent laugh To se může stát jen u nás laugh
    Jsme megalomani. laugh Ale což, Radek už od začátku vypadal dosti podezřele. laugh
    Nevadí, o to je to zajímavější. Třeba pro to jeho chování najdeme nějaké vysvětlení, ne?wink Ale nějak mne napadají další a další věci, které by se do toho díla hodily, asi jsme vybrali fakt dobrý námět.

Asi ho budeme muset lehce uklidnit, abychom neodrazovali ostatní.
    Flaubert
    Ale jako když i Míša, kterou si spojuju spíše s fantasy zvládla tak parádní pokračování, tak to můžou dělat i ostatní smile
    S tím souhlasím, každý, kdo se tu objevuje má určitě nějaké zkušenosti se psaním. A napsat něco odlišného od žánru, ve kterém se cítí nejlíp, je docela fajn.
    Flaubert
    Mike, je polovina příštího týdne, už se klepu na tvoje pokračování...

wink
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.