Workshop: diskuze

2»

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,758
    Možná se zaregistroval, ale zatím jsem ho tu neviděl. Ale čím víc, tím líp!wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Kdo je Paddy? smile Vítej zpátky, Salmo smile Chyběla si nám!
  • Salma BlancoSalma Blanco Komentářů: 211
    wink

Paddy je někdo, kdo píše taky kovbojky a spíš ve stylu Jerryho - čili mayovky, než v tom mém "nasládlém" laugh a slíbil, že se zaregistruje, ale nevím. A potom ještě je tady Morigan a až ta se nám projeví, tak sedneme na zadek všichni wink

Nevím, možná by to chtělo nějakou akci jen pro nováčky, co tady ještě nic nezveřejnili. Aby se nám taky ukázali. Nějak je popíchnout k činu, co myslíte?
    The world needs more cowboys.
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,758
    Nemáš pravdu, že píšeš v nasládlém stylu, to bylo jen jednou. A pak, neustále vzpomínám na pět tvých začátků jednoho westernu, to bylo geniální.

Já ani tak nepíšu mayovky, spíš něco takového mezi, částečně rodokaps, částečně mayovka. A opravdu jsem zvědav na nějakou konkurenci. Jenže nováčka, i když je jakkoli dobrý, nějakou místní akcí asi nerozhoupeš. Spíš budou muset sami chtít, ale aby jsme tu nebyli jako jakýsi tajný spolek Krkonoše 2013...wink
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Souhlasím s Jerry, nutit je nemůžeme. Až budou chtít, připojí se. Snad jsme tu nechali dost indícií, že jsou vítánismile Jen prosím, abyste přesunuli tuhle OT diskuzi do jiného vlákna, ať to tu zůstane čisté pro další případné diskuze k workshopu. Děkuji! smile
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.