Bartonička 2013 - plkací vlákno

MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
upraveno 27. srpen 2017 v Srazy, soutěže a setkání
Tak tady je to slíbené video. Není to přesně to, co jsem zamýšlel, ale snad to bude koukatelný. Budu rád, když ho nasdílíte a okomentujete smile

https://www.youtube.com/watch?v=tOCMRuFLIgA&feature=youtu.be

A tady jsou Jerryho fotky http://www.jerrymungo.rajce.net/pisalci

Komentáře

• Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Vynikající laugh nejlepší je tam to "Barabizny.cz" a hned za tím fotka kostela laugh
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,752
    Já myslím, že to je vynikající, udělal jsi to pěkně a na úrovni, vyloženě náborový příspěvek. 

Koukatelné to tedy určitě je!

A konečně je tu vlákno, kde můžeme ten sraz zhodnotit.

Takže, devadesát procent úspechu srazu má na svědomí Mike, který se v přípravě a průběhu opravdu maximálně angažoval. Je to fajn, setkat se s lidmi, kteří myslí i na druhé...
    A dík patří i všem ostatním, už jen proto, že se zapojili i do těch debat a nestranili se ostatních. A to, že jsme si popovídali dosyta i onaší tvgorbě, byla jen taková třešnička na dortu.

A vy ostatní, můžete litovat...
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
     Děkuju Jerry, za pochvalu i schválení videasmile Ale rozhodně nesouhlasím s devadesáti procenty. Osmdesát devět maximálně laugh Pravda je taková, že kdyby se nesešla tak super parta, nikdy by se to nepodařilo smile

Mě se na tom srazu nejvíc líbilo to, že každý dostal svůj prostor. Každý se zapojil a nebyl to sraz jednoho člověka a nějakého křoví. Takhle jsem si to představoval jen ve snu, netušil jsem, že to tak opravdu vyjde. A i tvůrčímu psaní jsme dali dost prostoru. Moc se mi líbila diskuze, kdo se jak ke psaní dostal.
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Miku, jen nebuď tak nechutně skromný. Všichni víme, že hlavní díky patří jen a jen tobě... kiss

A až konečně doma doděláme zahradu, najmu si tě jako hlavního "grilovače" na zahradní párty.  Jinak až na lehce šílený moment předčítání vlastního díla před ostatními to bylo opravdu prima.

Tvůrčímu psaní a srazům pisálků zdar!
    Prej nechutně skromný laugh To slovní spojení se mi líbí smile Luci, pravda je taková, že se necítím zrovna dobře, když mě pořád někdo chválí. Připadám si....divně. Ale stejně, díky!

No a k tomu předčítání, nevím jak ostatní, ale v mém případě šlo o první "autorské čtení" vůbec. Nebýt těch dvou kozlíků, nevykoktal bych ani hlásku laugh A šlo ti to náhodou moc dobře smile
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 729
    Díky i Vám, už se těším na sraz číslo dva. Video jsem nasdílela, kde se dalo, a doufám, že se nás příště sejde hojný počet a pořádně to rozjedeme. laugh Povídku sem hodím, co nejdřív, až bude chvíli čas, přepíšu to. wink

A Miku, skromnost stranou, byl jsi fakt skvělej organizátor, kuchař i spisovatel. smile
    Příští sraz 31.12.2013-1.1.2014 laugh
      No a jak řekla Salma ve vedlejším vláknu. Tak jsme si hezky zalichotili atd atd....takže teď hybaj do prácecool. Do konce tejdne tu chci mít tři nový povídky! A vy nově registrovaní, si nemyslete, že o vás nevím. Tady se mi nikdo flákat nebude! Huš, ať už máte něco v povídkách! laugh

Já vám pěkně proženu ty vaše spisovatelský závity, co máte v hlavinkách! Flákat se, popíjet kafíčko a jíst bejčky, to by se vám líbilo. Ale poctivé spisovatelské řemeslo vám nevoní? Jsme snad fórum flákání? Nebo fórum nic nedělání? NE! Jsme fórum tvůrčího psaní!

laugh

Ah...to se mi krásně ulevilo smile
  • LucieLucie Komentářů: 421
    Nojo, co nevidět to sem hodím, šéfiku... wink

• Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 237
    Taky děkuju za skvělou organizaci srazu wink

a jdu se flákat, teda pracovat laugh
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.