Můj začátek

ArvariArvari Komentářů: 12
upraveno 30. září 2011 v Povídky
Tak já taky přidám začátek svojí rozepsané knížky. Jen to, co bude ještě před kapitolou. Přimělo by vás to číst dál? Změnili byste něco? Díky moc za případné ohlasy. :)

Víte…
… kdyby lidi měli základní morální zásady, kdyby nepodváděli ani v malejch věcech, kde je to přece normální, kdyby se nesnažili dostat nahoru za každou cenu, kdyby si dokázali navzájem neubližovat, kdyby nemysleli jen na vlastní úspěch, kdyby se dokázali prostě jen chovat SLUŠNĚ...
... tak by svět nebyl tak mizerný místo k životu.
A kdybych nebyla naivní kráva, měla bych to nejspíš v životě stokrát jednodušší...

Komentáře

• BambulkaBambulka Komentářů: 3
    Rozhodně to upoutá pozornost, ale to slušně bych zvýraznila jinak. Jsem si vědoma, že tady na fóru nejde psát kurzívou, ale ve Wordu (nebo v programu, kde píšeš) to určitě jde. ;) Jinak, mě to rozhodně zaujalo. Líbí se mi hlavně ta poslední věta, je toho v ní tolik řečeno! Jáj, prostě se mi to líbí! :)
  • Jako úvod by mě osobně to dozajista zaujalo a knížku bych si koupila / půjčila či ukradla :D
    Jen bych další pokračování volila více spisovně, ale tento úvod má něco do sebe tak, jak je napsaný :)
  • ArvariArvari Komentářů: 12
    Díky oběma za zhodnocení. :D

Bambulka: Já tenhle způsobe zvýraznění popravdě řečeno používám už roky. :D Nějak mi nejde (a ani se mi extra nechce) přejít na něco jiného. Je to vlastně už skoro součást mého stylu. Myslím, že to tak dopíšu, a kdybych to snad měla vydat, oni mi už řeknou, ať to předělám... :D

Ančí: Díky. :) Pokračování už spisovně je, tohle je takový kousíček před první kapitolou. :D Dál v knížce už mluví nespisovně jen postavy... :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.