Úvod k seriálu

masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
upraveno 28. duben 2013 v Tvorba díla
Ahoj pisálci!

Po kratší úvaze jsem sebrala odvahu a rozhodla se vytvořit malý seriál témat, která budou mít za cíl probrat hlavní věci potřebné k tvorbě příběhu, povídky nebo celé knihy.

Postupně budu tedy zakládat témata, kde vyjádřím svůj názor, napíšu nějaké otázky ke zhodnocení a můžeme debatovat. Pokud vás zajímají témata k probrání, je jich dost - třeba postavy, popisy, dialogy... Spousta věcí, u kterých se mohou vyskytovat problémy. Cílem těchto vláken bude posbírat co nejvíce zkušeností s tvorbou a prodiskutovat své názory s ostatními. Snad se i něco přiučit.

Témata se budou objevovat postupně a to jen v oddílu Tvorba díla.

Doufám, že toho prodiskutujeme spoustu, že se zapojí co nejvíce lidí a něco si z toho všichni odneseme.

Jestli budu mít čas, první vlákno se objeví již zítra. A téma? Nechte se překvapit :D

P. S. Nezakládejte zde (v části Tvorba díla), prosím, jiná témata. Všechno bude přehlednější, když se zde budou objevovat jen vlákna seriálu. Pokud budete mít časem nápady na věci k probrání, můžete mi je psát buď sem, nebo na e-mail: masenka.maskova@gmail.com
Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

Komentáře

• MikeHavliczekMikeHavliczek Komentářů: 882
    Tož to su zvědavé, co z toho bude. Ale s mojí účastí počítej. :-D
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,645
    Dobrý nápad, jsem taky zvědav a napnut... :-D
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • Zní to skvěle, těším se na první téma :-)
    Ahoj Míšo, copak, došli nápady? Netrpělivě očekávám další díl seriálu, nějak tu poslední dobou není o čem diskutovat a s kým vést spory a to mě jakožto obecnímu hnidopchovi moc nevyhovuje :-)
  • jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,645
    Mike, asi budu muset najít a nastolit nějaké kontroverzní téma, pušky, zbraně, rakety, fantasy, válka, ono se něco najde... :-D
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
    V zásadě odmítám to nevyřčené nařčení, že jsem válkou posedlý, zbraňový maniak se sklony k hnidopišství (bože já to slovo miluju), ale jako proti takovému tématu nejsem. Aspoň se děcka něčemu přiučíte :-D

Ale teď mi radši zkritizuj nový postapo, páč už mě zase chytaj depky, že sem napsal další kolosální hovadinu :-D
  • masenkamaskovamasenkamaskova Komentářů: 285
    Ahoj všem, vím, že jsem pokračování seriálu nezvládla...důvodem je - tedy už spíš byla - škola a moje občas marná snaha zlepšit si ke konci roku známky. Ale s blížícími se prázdninami budu mít snad dost času. Teď jsem se tady celkově jen občas mihla...
    Nápady určitě jsou a pevně věřím, že je už brzy budeme moci podiskutovat.

Pokusím se o další díl ještě dneska, ale zatím nic nezaručuji :-D
    Psaní je cesta jak zažít to, co se vám v reálném životě nemůže stát.

Občas se vyžívám i v hudebních provedeních. Písničky můžete sledovat zde: Lexi Felix

Míšo, to je naprosto pochopitelné, že si se kvůli škole nemohla věnovat fóru. A doufám, že se tvá snaha o zlepšení prospěchu neminula účinkem. Tak už se těším na další díl!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.