Jsem divný? Když píu o tomhle.

TsubakiTsubaki Komentářů: 3
upraveno 17. leden 2013 v Povídky
Začátek první kapitolky. Jsem psychopat nebo něco takového, když mě baví psát o takovýchto věcech?

Viděl jí umírat, lásku svého života, ženu dajíc mu život. Plakal, až se div nezadusil. Snažil se vydat nějaká slova, ale z jeho úst vycházely jen vzlykavé vzdechy. Nemohl, možná ani nevěděl, co by řekl. Tak proč by taky měl něco říkat. Klekl si vedle ní a vzal jí do náruče. Snažil se utišit pláč, ale vodopád z jeho očí se stále zesiloval. Najednou vyšel z jeho mokrých úst křik, který přehlušil dav kolemjdoucích této rušné ulice. Nikdo se ale ani neohlédl na tělo ležící na zemi. Na jeho milovanou. Miloval ji o tom není pochyb. Ale nevěděl, zda i ona milovala jej. Ptal se sám sebe a ujišťoval se, že určitě ano. Políbil jí, ale její rty byly studené od padajícího deště, který jakoby plakal pro ni. Konečně přestal plakat, utřel si déšť propletený v jeho slzách z tváře a hluboce vydechl:
„ Proč jen ty, proč né já? Proč né někdo jiný? Proč zrovna dnes? V tento vznešený den. Den, kdy jsme se spolu chystali utéct. Utéct pryč od všech, kteří by nám bránili v našem vztahu. Od všech těch pomlouvačných krys. Tak, co jako na tom je, Bože? To nemůžu milovat vlastní matku? Vždyť proto si snad stvořil muže a ženu, kvůli lásce. A teď mi dnešní společnost bude nařizovat, co se smí a co nesmí? Co je na tom špatné? Jako třeba vztah mezi sourozenci. Vždyť je to přece jedno, né? Pokud pár tvoří muž a žena, tak pořád plní tvé poslání. Plodit, plodit, plodit. O to jsme se také snažili, ale doktoři tvrdili, že ve 40ti letech je to pro matku i dítě rizikové a mohlo by dojít i k trvalému poškození. Ale já jsem chtěl ten náš vztah něčím stvrdit, tak jsem nedbal rady doktorů a rval jsem ho di ní celou noc každej den bez kondomu, abychom spolu mohli zplodit další generaci naší rodiny. I když jí to nebylo po chuti, tak jsem jsem si jí pěkně srovnal. Přece mi nebude ženská proti chuti, né? Jakýpak bolení hlavy nebo menstruace? To na mě nikdy neplatilo, a tak jsem jí ukázal, kdo je tady chlap a bušil jsem do ní i několikrát denně a k tomu jsem jí vždycky říkal, jak jí miluji a ona mi nikdy neodpověděla, jen kývla hlavou. Jakýpak kývnutí hlavou? Copak mi nemůže říct, že mě miluje? Což by jí ta 2 slova vytrhla? Tak jsem jí jednu řachnul, a to jste pak měli vidět, jak mi ty slova opakovala několikrát denně. Vážně jsem jí miloval, a proto jsem to dělal pro nás. Nechtěl jsem jí nikdy ublížit a nečekal jsem, že to zajde až k dnešnímu dni. Cožpak než odcházela, neříkal jsem jí ať si vezme mobil, abych si byl jistej, kde se nachází a jestli zase někde s někým neflirtuje jako tehdá. Tenkrát jsem si lámal hlavu, kde je. Tak jsem jí šel naproti a viděl jsem jí s takovým starým páprdou, jak se na něj usmívá. Takovým tím úsměvem:Udělej mi to tady a teď a nejlépe dozadu. Copak já jí nestačím,běhalo mi hlavou. Co by daly ostatní ženský za 22ti letého chlapa jako jsem já? Tak jsem tam na ní vlítnul, popadl jí za ruku a odvalil jsem jí domů. Řval jsem na ní, co to mělo znamenat a co to bylo za úsměv, že jsem ho hned poznal. Neodpovídala. Tak jsem jí vzal, shodil na zem, sundal z ní prádlo a narval jsem jí ho přímo do zadnice, aby si to příště s tím flirtováním rozmyslela. Tak proto jsem za ní dneska šel, abych se ujistil o její početnosti ke mně a mohli jsme spolu utéct pryč.”.....pokračování příště.

Komentáře

• Myslím, že ne. Pište co Vás baví. Stačí se podívat na Stephena Kinga, který píše taky dost "drsně". Každý spisovatel je tak trochu zvláštní a rozhodně všichni nemusí psát červenou knihovnu ;)
  • AyaAya Komentářů: 4
    Určitě piš co tě baví :)

A ještě kt omu CzP - červených knihoven máme hodně, tak proč ně něco takového, že? :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.