Email nedorazil

upraveno 14. květen 2014 v Kurz: Jak napsat knihu
Ahoj René,

stala se mi nemilá situace a to, že mi přestaly chodit emaily od 49 lekce. Až dnes došla lekce 54. (Tedy nedošlo 5 emailu) Nevím, zdali to tak má být, ale neřekl bych. Chci se optat, jestli je nějaká možnost přeposlání chybějících lekcí ručně. Předem děkuji za odpověď a ještě větší díky za tak hojnou motivaci, co nám pisálkům dáváš.

Komentáře

• renenekudarenenekuda Komentářů: 89
    Omlouvám se, musel jsem kvůli technické chybě obnovit databázi celého webu RenéNEKUDA.cz. Blokace rozesílání e-mailů byla pravděpodobně způsobena tímto zásahem. Moc mě to mrzí, ale jednotlivé lekce kurzu nejdou zpětně rozposlat. Díky moc za důvěru a pochopení – nechť tě inspirace neopouští!
    Boss
  • Dobrý den,

já se registrovala včera, registraci jsem i potvrdila a e-mail doteď nepřišel. Poradíte mi, prosím, co s tím?

Děkuji.

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,548
    Myslím, že všechno je v pořádku, jsi tu registrovaná, můžeš jakkoli přispívat a reagovat.
    Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
    Flaubert
  • To jo, to jsem všechno vyzkoušela, jde spíš o to, že mi nepřišel od včerejší registrace ten první mail, co má přijít v rámci online kurzu: Jak napsat knihu :-(
    Je taky možné, že René už ten kurs ukončil, zatím se o něm nemluvilo.
    Flaubert
  • TheodoraTheodora Komentářů: 5
    To snad ne, on se ten kurz má ukončovat? Mně ty emaily normálně chodí, jsem někde na 24. ... 
    Ne, asi jsem se špatně vyjádřil, ten kurs pravděpodobně jede dál, ale už nebere nové lidi, protože by to bylo technicky složité, rozesílat jednotlivé e-maily různě od začátku.

Ale asi by to chtělo obrátit se s dotazem přímo na Reného.
    Flaubert
    Dobrý den všem, e-mailový kurz Jak napsat knihu normálně funguje a všechny důležité otázky jsou zodpovězeny v sekci FAQ.
    Boss
    René, promiň, že jsem ti do toho zasáhl, je fajn, že ten kurs pokračuje.
    Flaubert
    To je v pořádku, Jerry, nic se neděje. :)
    Boss
  • MargarettaMargaretta Komentářů: 1
    Ahoj, dnes bych měla být u desátého dne kurzu, ale email mi nedorazil. Už včera přišel o víc než hodinu později než dřív a dnes jsem jej ve své složce nenašla vůbec. Ani spam, ani hromadné... všechny dřívější maily jsem poctivě přečetla, kurz mě baví... čím to může být...? Díky
    Kurz by měl normálně fungovat, akorát se změnilo rozesílání e-mailů. Viz: http://www.renenekuda.cz/e-mailove-kurzy-tvurciho-psani-se-zmenily/ Jestliže ani zítra nedorazí, prosím, ozvěte se, podívám se na to. Ale podle dosavadního testování je vše v pořádku. :)
    Boss
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.