Pro? se mi e-maily zobrazují jako spamy?

Zdravím, jsem zapojena do e-mailového kurzu a maily mi neustále chodí do složky spamy. Vždycky si je předělám do složky doručené, ale zajímal by mne, proč tomu taky je. Jde to nějak zastavit?

Komentáře

• Mělo by pomoct dát si tu adresu, ze které maily chodí do adresáře.
  • Určitě to zkusím, moc děkuji za radu. :)
  • renenekudarenenekuda Komentářů: 86
    Ano, bohužel je tomu tak, že mnohým kurzistům chodí emailové lekce do složky Spam. Důvod je takový, že někteří účastníci email jako spam označí. Bohužel 100% řešení neexistuje, ale zanesení do adresáře kontakt[zavináč]renenekuda.cz většinou funguje. Omlouvám se za tuto nepříjemnost, ale není to má chyba. Děkuji za pochopení a přeji jen to dobré! ;)
    Boss
  • Dobrý večer, mám rovněž problém s e-mailem :-( řádně jsem prostudovala všechny články, a vím, že se doručování může zpozdit..přesto je to již 24 hodin, a další mi má přijít dnes okolo půlnoci...poradíte? Vím, že to není správné místo, kde se ptát, ale jsem z toho zmatená :-(
  • Dobré dáno,, mám stejný problém.Mail mi nepřišel už dvakrát.Nevím,kde je chyba.Snad se dočkáme a maily dorazí.
    Bohužel systém praví, že všechny emaily k řádně přihlášeným účastníkům kurzu „Jak napsat knihu“ byly i dnes v pořádku odeslány. Bohužel nemám jinou možnost, jak nezastižené emaily vystopovat (ale z 99 % opravdu končí jako spam). Znovu se omlouvám a děkuji za pochopení!
    Boss
  • Dobrý den, přestaly mi chodit lekce z e-mailového kurzu. Poslední přišla 12. února a od té doby žádná. Ani ve spamech nejsou. Tak nevím, co s tím. Nerada bych o lekce přišla.
    Milá Heleno, i pro Vás je bohužel platná má předchozí odpověď. Omlouvám se za technickou chybu, za kterou ovšem nemohu. :(
    Boss
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.